يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 17
کد خبر: ۲۳۱۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۹
عضو شورای شهر بوشهر:
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: سرنوشت چهار پروژه مهم شهری بوشهر همچنان نامشخص است.
سرنوشت چهار پروژه مهم شهری بوشهر همچنان نامشخص است

به گزارش سوک، اکبر توسلی عصر دوشنبه در نشست شورای شهر با فرماندار بوشهر اظهار داشت: بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است ولی در عرصه توسعه به توفیق چندانی دست نیافته است.

وی بیان کرد: تعامل درون سازمانی ما با سایر ادارات بسیار کم بوده و یکی از مشکلات استان ما عدم نگاه تعاملی است. اگر این نگاه وجود داشت خیلی از مشکلات شهروندان ما حل می‌شد، چیزی که می‌بینیم در استان‌های دیگر وجود دارد و در استان بوشهر کمرنگ است.

توسلی افزود: از پارک باسیدون در شمالی‌ترین نقطه شهر تا نیروگاه اتمی در جنوبی‌ترین نقطه شهر بوشهر می‌بینیم که نابسامانی‌هایی وجود دارد و مطالبات مردم سال‌ها است که انباشته شده و توسعه چشمگیر شهر بوشهر نداشته‌ایم.

وی تصریح کرد: از فرماندار بوشهر انتظاری داریم که در توزیع اعتبارات استانی و شهرستانی نگاه ویژه‌ای به شهرداری بندر بوشهر داشته باشند.

عضو کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با انتقاد از وضعیت برخی پروژه‌های عمرانی شهرداری گفت: تقاطع میدان آزادی که سه سال است افتتاح شده، هنوز تحویل موقت نشده است.

وی افزود: همچنین سرنوشت چهار پروژه مهم شهری که شامل پیاده راه مرکز شهر و میدان انقلاب، فانوس دریایی، چرخ و فلک و دهکده گردشگری تفریحی که با پول مردم هزینه شده نامشخص است و وضعیت خوبی ندارد.

توسلی بیان کرد: از طرفی دیگر بیش از ۱۲ گودال بزرگ در مرکز شهر و سایر نقاط بوشهر مشاهده می‌شود که چندین سال است رها شده و تکلیف آنها مشخص نیست و مشکلات بسیار زیادی از لحاظ بهداشتی برای شهروندان و اصناف ایجاد کرده است.

وی اظهار داشت: ظرفیت آرامستان ما تکمیل شده و آرامستان جدید هنوز جاده دسترسی ندارد. در زمینه آزادسازی اراضی نظامی جاده سلامت ما در خیابان آزادگان هنوز بازگشایی نشده و عدم انتقال صنوف مزاحم شهری به یک معضل تبدیل شده که اینها بخشی از مشکلات عمده ما در مدیریت شهری است.

توسلی با قدردانی از فرماندار و کمیته تطبیق در تصویب لایحه تمدید قرار شرکت تأمین نیروی انسانی شهرداری گفت: انتظار داریم در تصویب مصوبات بر اساس قانون عمل کنیم تا شاهد رد آنها نباشیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد