شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 04
کد خبر: ۲۳۱۶۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه پرونده واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر در بانک‌ها معطل نشود، گفت: بوشهر ظرفیت‌های بی‌نظیری برای جهش تولید دارد.
پرونده واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر در بانک‌ها معطل نشود

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند صبح دوشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر اظهار داشت: به منظور توسعه تولید در استان بوشهر تلاش گسترده‌ای صورت گرفته است تا موانع پیش روی تولید برداشته شود.

وی خواستار افزایش همکاری بانک‌ها برای توسعه سرمایه‌گذاری در استان بوشهر شد و اضافه کرد: موانع سرمایه‌گذاری در استان باید رفع شود و بانک‌ها در این زمینه همکاری کنند.

استاندار بوشهر به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان بوشهر برای سرمایه‌گذاری اشاره کرد و ادامه داد: رونق تولید در استان بوشهر با برداشتن موانع پیش روی تولیدکنندگان بیشتر خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش ۵۲ درصدی صدور جواز صنعتی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: یکی از ظرفیت‌های استان بوشهر توسعه صنایع پتروشیمی است که باید از این ظرفیت استفاده شود.

گراوند افزود: یکی از ظرفیت‌های مهم سرمایه گذاری در استان بوشهر تولید کود فسفات است که علی‌رغم این ظرفیت‌ها در استان وجود ندارد و تکمیل این طرح‌ها می‌تواند زمینه‌ساز رونق اقتصادی شود.

وی با اشاره به تخلیه کشتی حامل خاک فسفات در اسکله بندر نگین ادامه داد: کود فسفات از نیازهای اساسی بخش کشاورزی است که اکنون از نیازهایی است که در حال تخلیه آن در بوشهر هستیم./مهر

استاندار بوشهر با تاکید بر نقش‌آفرینی بانک‌ها در تسریع در راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی استان افزود: پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی و اقتصادی باید تسریع شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد