سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۲۳۱۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور:
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: اقدام فوری برای قطع انشعابات خانه باغ‌ها در استان بوشهر انجام شود.
اقدام فوری برای قطع انشعابات خانه باغ‌ها در استان بوشهر انجام شود

به گزارش سوک، حمیدرضا جانباز صبح چهارشنبه در نشست ویدئو کنفرانسی با مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر اظهار داشت: در استان بوشهر اقدامات خوبی برای رفع مشکلات حوزه آب و فاضلاب صورت گرفته است.

وی بر لزوم اقدام فوری برای قطع انشعابات خانه باغ‌ها در استان بوشهر شد و اضافه کرد: رفع جیره‌بندی توزیع آب در برخی نقاط شهر بوشهر اقدام بسیار خوبی بود که در دیگر نقاط استان نیز این مهم باید انجام شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اهمیت بازسازی و هوشمندسازی شبکه‌های آبرسانی ادامه داد: سرکت آب و فاضلاب بوشهر باید ظرفیت لازم برای نوسازی خطوط آبرسانی را ایجاد کند.

وی بر لزوم سریع در ساخت و تکمیل طرح‌های ابشیرین‌کن در استان بوشهر تاکید کرد و افزود: بلاتکلیفی طرح‌ها و پروژه‌ها آفت بزرگی است و باید نسبت به تعیین تکلیف طرح‌های راکد اقدام شود.

جانباز با اشاره به تخصیص ۵۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات مقابله با تنش آبی برای اجرای طرح‌های آبرسانی بوشهر خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های مهم در استان بوشهر سد ارغون دشتستان است که باید در تکمیل ان تسریع شود.

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح آب شیرین‌کن سیراف - جم ادامه داد: برای تامین آب شرب مردم در شهرها و روستاهای استان بوشهر شاهد اقدامات بسیار خوبی هستیم./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد