شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 15
کد خبر: ۲۳۱۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
رئیس پلیس آگاهی بوشهر:
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری فردی که با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری و با اقدامات متقلبانه بیش از ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
وکیل قلابی در بوشهر دستگیر شد

به گزارش سوک به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ جوشن سهرابی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت شخصی به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری و صاحب نفوذ در دادگاه و دیوان عالی کشور، مبلغ هنگفتی را از وی کلاهبرداری کرده است، با توجه به حساسیت موضوع پرونده در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی بیان کرد: در تحقیقات صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس مشخص فرد کلاهبردار با وعده‌های توخالی، مبلغ ۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال از شهروندان بوشهری دریافت کرده است وجوه دریافتی را به نفع خود تصاحب کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و سرنخ‌های موجود موفق شدند متهم را شناسایی و پس از اخذ مجوز قضائی، وی را در مخفیگاهش در یکی از محله‌های شهر بوشهر دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی و اخذ ۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال کلاهبرداری اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد