شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 08
کد خبر: ۲۳۱۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: طرح اوقات فراغت در فضای مجازی توسط ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری مسجدهای این استان آغاز شد.
۱۲۶ کانون فرهنگی مساجد بوشهر اوقات فراغت را مجازی آغاز کردند

به گزارش سوک،علیرضا پولاد روز چهارشنبه افزود: ۴۱۷ کانون فرهنگی هنری مساجد در استان بوشهر فعال است که طرح اوقات فراغت در بیش از ۳۰ درصد این مراکز اجرا می‌شود.

وی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت، کلاس‌های اوقات فراغت بصورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی از امروز ۱۸ تیرماه تا پنج شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

پولاد ادامه داد: کلاس‌ها با رویکرد شبکه سازی و جریان سازی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و فعالان فرهنگی، اجتماعی در زمینه هنری، علمی و مذهبی برنامه‌ریزی شده‌است.

وی افزود: رشد و پرورش استعدادهای بالقوه اعضای کانون‌ها، تقویت بنیه ایمان، همدلی، کار و ایثار در محیط مسجد، خانواده و محله و استفاده از ظرفیت‌های خودجوش و داوطلبانه مردمی با محوریت کانون‌های مساجد از اهداف برگزاری طرح اوقات فراغت است.

وی عنوان کرد: قرآن و عترت، احکام و اخلاق، ترویج کتابخوانی، مواسات، سلامت و تندرستی، سلامت‌ اجتماعی، ارزش مناسبت‌های ملی مذهبی، تولید و اشتغال و تکنولوژی و اطلاعات از موضوع‌های طرح فراغت تابستانه کانون‌ها در قالب مسابقه، کارگاه، نشست، نمایشگاه و تولید اثر است.

پولاد بیان کرد: توجه به اوقات فراغت نوجوانان و جوانان برای شناخت نیازها و رفع آنها، برنامه‌ریزی درست برای گذراندن اوقات فراغت آنها باعث بروز خلاقیت و نوآوری توام با تفکر سیال در فرزندان می‌شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: با در نظر گرفتن شرایط ویروس کرونا و هجمه‌های فرهنگی در جامعه، اجرای این طرح برای پرکردن اوقات فراغت ضروری است./ایرنا


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد