يکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
کد خبر: ۲۳۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با آغاز دور جدید گرما، دمای هوا در ۲۴ ساعت گذشته در شهر برازجان این استان به ۵۰ درجه سانتیگراد رسید.
دمای هوا در برازجان بوشهر به ۵۰ درجه رسید

به گزارش سوک،پیام مساعدی  افزود: همچنین در این مدت شهرهای اهرم و خورموج با گرمای ۴۹ و دیلم ۴۷ درجه را تجربه کردند.
وی بیان کرد: پیش بینی شده افزایش دمای هوا تا روز جمعه هفته جاری در این استان تداوم داشته باشد.
مساعدی ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در ساعت‌هایی از  بعد از ظهر امروز تا حدودی در مناطق شمالی و مرکزی استان به سرعت بادهای شمال غربی افزوده می‌شود.
وی گفت: با این شرایط سواحل استان در این مناطق نیز به نسبت متلاطم خواهد بود.
مساعدی ادامه داد: همچنین پیش بینی می‌شود از فردا و طی روزهای آینده، وزش ملایم بادهای جنوبی، افزایش شرجی و رطوبت هوا، غبار محلی و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در سطح استان باشد.
وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و گاهی افزایش ابر و طی ساعت‌هایی از بعد از ظهر همراه با وزش باد و در صبحگاه در برخی مناطق با مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در این مدت جهت وزش باد در مناطق شمالی و مرکزی شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در مناطق جنوبی استان به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۶ تا ۲۸ و گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.
مساعدی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.
وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۵:۳۷ بامداد، جزر اول ۱۳:۴۸ ، مد دوم ۱۸:۴۴ و جزر دوم  ۲۱:۱۰ خواهد بود./ایرنا


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد