چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 05
کد خبر: ۲۳۲۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال؛
استاندار بوشهر گفت: آزمایشگاه تشخیص مولکولی ویروس کرونا مزین به نام شهید فخری شهید سلامت استان بوشهر با هزینه ۳۶ میلیارد ریال در برازجان افتتاح شد.
آزمایشگاه تشخیص مولکولی ویروس کرونا در دشتستان راه‌اندازی شد

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند صبح شنبه در این آئین با قدردانی از تلاش‌های کادر درمان استان به ویژه شهرستان دشتستان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت استان شهیدان فخری و خلیلی افزود: باید از اهتمام ویژه وزیر و معاون بهداشتی وزیر بهداشت هم در توجه به مسائل درمانی استان و کمک به راه اندازی این مرکز تشخیصی نهایت قدردانی را داشته باشم.

استاندار بوشهر گفت: انتظار داریم در کنار این آزمایشگاه کرونا، نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار دستگاه‌های مربوطه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: باید برای مقابله با کرونا اصل را بر پیشگیری بگذاریم تا شاهد کنترل این بیماری باشیم.

گراوند در پایان از آقای بحرانی خیر دشتستانی که برای راه اندازی این مرکز آزمایشگاهی به بخش درمان استان کمک کرد قدردانی کرد.

در آئینی به صورت ویدئو کنفرانس به دستور گراوند استاندار بوشهر، آزمایشگاه تشخیص مولکولی ویروس کرونا مزین به نام شهید فخری شهید سلامت استان در برازجان افتتاح شد.

این مرکز با اعتبار سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد که ۲ میلیارد تومان از این اعتبار از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هم از توسط یک خیر دشتستانی تأمین شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد