چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 05
کد خبر: ۲۳۲۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر:
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: فعالیت مدارس فوتبال استان بوشهر همچنان تعطیل است.
فعالیت مدارس فوتبال استان بوشهر همچنان تعطیل است

به گزارش سوک، امیر حسین محتشم صبح یکشنبه در حاشیه نشست کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: به دلیل اینکه در مرحله هشدار و قرمز هستیم و سلامتی مردم در اولویت است، مدارس فوتبال استان بوشهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی افزود: بررسی‌ها نشان می‌داد که مدارس فوتبال در سطح استان بوشهر در طی زمان شروع ویروس کرونا با مشکلات عدیده ای مواجه و جز مشاغل زیان دیده محسوب می‌شوند.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: با هماهنگی یکی از بانک‌های استان، زمینه پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به مدارس فوتبال در سطح استان بوشهر محقق شده است.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر اعلام کرد: برای اینکه روال عادی مجوز مدارس فوتبال طی شود تا چند هفته دیگر لینک بارگذاری مدارک جهت مجوز اعلام می‌کنیم.

محتشم گفت: تمامی امور مردم با ارائه مجوز، از طریق اتوماسیون اداری باشگاه‌ها که به تازگی راه اندازی شده انجام می‌شود و نیازی به حضور فیزیکی متقاضیان نیست.

وی ادامه داد: در کمیته جوانان هیئت فوتبال استان بوشهر در دو جلسه‌ای که برگزار کردیم توانستیم دستورالعمل‌های داخلی جهت مدارس فوتبال استان به تصویب برسانیم که جزئیات آن را در اتوماسیون مدارس فوتبال ارسال می‌شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد