چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 05
کد خبر: ۲۳۲۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
به مناسبت ۲۵ تیرماه روز تامین اجتماعی شیرکوند مدیر کل تامین اجتماعی و سرکار خانم دکتر نویدی فرد بهمراه تعدادی از همکاران در محل استانداری با گراوند استاندار محترن بوشهر دیدار وگفتگو کردند.

به گزارش سوک و به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، در این دیدار که مدیرکل بیمه ای و مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر ، حضور داشتند ، ابتدا شیرکوند گزارشی از وضعیت منابع و مصارف سازمان ارائه نمود و ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی گفت: مدیران تامین اجتماعی استان همواره تلاش کرده اند با همکاری و همدلی، مشکلات جامعه هدف را برطرف نمایند .

وی با اشاره به خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی در شرایط دوران  شیوع کرونا گفت :خدمات تامین اجتماعی وتسهیلات ویژه این سازمان در راستای شهروند مداری وجلب رضایتمندی وتامین آسایش وآرامش مخاطبین سازمان تحقق می پذیرد و در دوران شیوع کرونا یکی از رویکردهای مهم سازمان توسعه خدمات الکترونیکی وارائه تعهدات به صورت غیر حضوری برای جلوگیری از اشاعه وانتقال ویروس کرونا بود که استقبال خوبی از سوی مردم نیز در این خصوص صورت گرفت .

وی در بخش دیگری از سخنانش ،از رویکرد مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی در خصوص بحث همسان سازی ،و رضایت بازنشسته ها و مستمری بگیران اشاره نمود.

سپس به طرح متناسب سازی حقوق باز نشستگان ومستمری بگیران اشاره نمود که پی از ۱۴ سال باپیگیری های مستمر آقای دکتر سالاری محقق شد.

در ادامه  استاندار بوشهر با تبریک هفته تامین اجتماعی، اظهار داشت: جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی متنوع و گسترده است و این سازمان نقش بسیارمهمی در توسعه و رفاه جامعه ایفا می کند .
گراوند گفت :  با وجود تحریم‌ها تسویه حساب مطالبات با مراکزدرمانی، دانشگاهی و همسازی سازی حقوق ها کار بزرگ سازمان تامین اجتماعی کشور بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد