يکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
کد خبر: ۲۳۲۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر:
مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر رسیدگی مناسب به امور بازنشستگان را یکی از محوری ترین اهداف سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: باید تمام تلاش خود را معطوف به حمایت از ذینفعان سازمان خصوصا بازنشستگان نماییم.
به گزارش سوک عبداله شیرکوند، در دیدار روسا و اعضای کانون های کارگران بازنشسته بوشهر با مدیر کل تامین اجتماعی استان در پنجمین روز از هفته تامین اجتماعی، اهتمام تمامی همکاران در حوزه بیمه را در ارائه خدماتی مطلوب عنوان کرد و گفت: افتخار داریم در سازمانی خدمت می کنیم که صاحبان اصلی آن تلاشگران عرصه کار و تولید هستند.

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر رسیدگی مناسب به امور بازنشستگان را یکی از محوری ترین اهداف سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: باید تمام تلاش خود را معطوف به حمایت از ذینفعان سازمان خصوصا بازنشستگان نماییم.

وی افزود: مطالبه گری بازنشستگان حق مسلم آنها بوده و مقام عالی سازمان و همچنین تمامی مدیران و کارکنان استانی نهایت همت خود را در براورده نمودن این خواسته ها بکار می برند.

مدیرکل تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: تلاش موثر دکتر سالاری در همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از 13 سال نقطه عطف و اقدام ارزشمندی در تاریخ فعالیت سازمان تامین اجتماعی است.

وی ابراز داشت: به روزرسانی مطالبات دانشگاه های علوم پزشکی باعث شد تا ارزش و اعتبار دفترچه های درمانی بسیار ارتقاء یابد.

میرجهانمردی،  رئیس کانون کارگران بازنشسته استان بوشهر نیز ضمن تبریک فرارسیدن هفته تامین اجتماعی از تلاش مدیران استانی و تمامی کارکنان واحدهای بیمه ای تامین اجتماعی استان قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه درخواست های بازنشستگان در سطح استانها باید از طریق مدیران به گوش مسئولین ارشد سازمان برسد، گفت: مدیران استانی بعنوان بازوان قدرتمند کانون های بازنشستگی می توانند نقش بسیار مهمی در تحقق خواسته ها و مطالبات به حق این قشر از مخاطبان سازمان داشته باشند.

میرجهانمردی گفت: تسهیلات رفاهی و بانکی برای بازنشستگان محدود است و قادر به پاسخگویی به اعضای موجود در استان بوشهر نیست .


وی با اعلام این که تنها منبع اعتباری از محل حق عضویت اعضا است اظهار کرد : سازمان تامین اجتماعی نیز با اختصاص بودجه به این تشکل بازنشستگی کمک می کند اما با توجه به افزایش هزینه ها این اعتبارات کافی به نظر نمی رسد.

علی اصغر سیف بوشهری ، ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی  گفت : بر خود لازم می دانم از تلاش های مدیران سازمان تامین اجتماعی و حمایت های بی دریغ هیات محترم دولت و ریاست محترم هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در جهت تامین اعتبارات لازم برای متناسب سازی حقوق مستمری بگیران وبازنشستگان تامین اجتماعی قدردانی نمایم.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی افزود : جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی بویژه مستمری بگیران و بازنشستگان در شرایط اقتصادی موجود از وضعیت معیشتی مطلوبی برخوردار نبوده و شیوع بیماری کرونا ویروس نیز شرایط را سخت  تر نموده است.

در ادامه آقای قاسمی منش رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان بوشهر اشاره نمود: نگاه به جامعه کارگران نباید سطحی و موقت باشد بلکه باید به معنای واقعی تکریم کارگران در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

وی با قدردانی از خدمات ارائه شده در شعب  تامین اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر میزان رضایتمندی کارگران از سازمان تامین اجتماعی استان  مطلوب ارزیابی می شودو باید با همکاری و همیاری یکدیگر جایگاه و منزلت اجتماعی و اقتصادی کارگران و بازنشستگان را حفظ نماییم.

در ادامه شیرکوند افزود ، مجموعه سازمان تامین اجتماعی با همت و تدبیر مدیران و کارکنان و با حمایت دولت محترم، خدمت به محرومان را سرلوحه اهداف خود قرار داده و با همکاری و همدلی شرکای اجتماعی درراه حل مشکلات و تامین انتظارات به حق آنان از هیچ کوششی فرو گذاری نمی کند. بطوری که در روزهای اخیر شاهد آن هستیم که با دستور ویژه ریاست محترم جمهور و تصویب هیات وزیران  با واگذاری سهام (9) شرکت بمیزان (32) هزار میلیارد تومان از محل مطالبات سازمان متبوع کمک شایانی در جهت متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی به این سازمان نموده است؛ بطوریکه در سالجاری علاوه بر افزایش سالیانه سطوح حقوق مستمری بگیران، در ابتدای سال امکان افزایش مجدد حقوقها فراهم شده و از اول مردادماه اجرایی خواهدشد.

پیگیری های مجدانه وزیر محترم تعاون ،کار ورفاه اجتماعی و دکتر سالاری مدیرعامل سازمان در احقاق حقوق بازنشستگان نشان از شایستگی، توانمندی و دلسوزی ایشان است .

در پایان جلسه از 8 نفرکارگران و بازنشستگان که توسط تشکل های کارگری معرفی شده بودند توسط مدیر کل استان تقدیر به‌عمل آمد.

همچنین آقای قاسمی منش رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان بوشهر  به دلیل همکاری وتعامل ویژه مدیر کل تامین اجتماعی استان با تشکلهای کارگری و استفاده از نظرات این جامعه بزرگ با اهداء لوح از ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد