يکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
کد خبر: ۲۳۲۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
مدیرعامل خانه مطبوعات بوشهر:
مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر گفت: توزیع ماسک‌های جمع آوری شده از سوی خیران، توسط اعضای خانه مطبوعات انجام شد.
ماسک‌های طرح نذر ماسک از سوی خانه مطبوعات بوشهر توزیع شد

به گزارش سوک، مازیار هوشمند صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همگام با سایر نهادها، خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر نیز اقدام به راه اندازی پویش نذر ماسک کرد.

وی اضافه کرد: طرح نذر ماسک مورد استقبال اهالی رسانه و خیران قرار گرفت و علاوه بر ماسک‌های اهدایی به خانه مطبوعات، کمک‌های مردمی هم در این پویش جمع آوری شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر گفت: خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی مطبوعات و رسانه‌ها، با همکاری اعضا خود این اقدام را با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند که در تأمین ماسک با مشکل مواجه هستند انجام داده است.

وی اضافه کرد: پس از جمع آوری کمک‌های نقدی و ماسک‌های اهدایی، خانه مطبوعات استان اقدام به توزیع ماسک‌های جمع آوری شده در بین خانواده‌ها و قشرهای نیازمند کرده است.

هوشمند گفت: به منظور حمایت از واحدهای تولیدی استان، ماسک‌های خریداری شده از شرکت تولیدی ماسک پارس واقع در شهرستان جم از شرکت‌های تولید ماسک استان است که مجوزهای لازم بهداشتی سازمان غذا و دارو را هم داراست.

وی افزود: از شرکت تولید ماسک پارس که علاوه بر ماسک‌های خریداری شده، خود هم تعداد زیادی ماسک را به پویش نذر ماسک کمک کرد نهایت قدردانی را داریم./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد