جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 04
کد خبر: ۲۳۲۷۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر خبر داد:
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از برگزاری دومین آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی در بوشهر در شهریورماه امسال خبر داد.
به گزارش سوک ، عبدالله شیرکوند پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین استراتژی های سازمان تامین اجتماعی ایجاد یک ساختار پویا و هدفمند در قالب تربیت نیروی انسانی کاربرای آینده سازمان است.

وی افزود: بدین منظور موضوع استعدادیابی از بین نیروهای سازمان جهت تصدی مسئولیت ها و مشاغل مدیریتی در آینده در دستور کار قرار گرفته تا در یک فضای برابر بتوان از ظرفیت های موجود منابع انسانی استفاده شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: این طرح در قالب طرح شناسایی مدیران آینده با هدف شناسایی کارکنان مستعد ، برای اولین بار در شهریورماه سال گذشته و با ابتکار دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و با استفاده از ظرفیت سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان تخصصی ترین سازمان در زمینه طراحی و اجرای آزمون های کشوری، آغاز شد .

شیرکوند ادامه داد: بررسی ها نشان می دهد که انگیزه بسیار بالایی را برای نیروی انسانی شاغل در رسته های مختلف شاغل در سطح مراکز ستادی و شعب این سازمان ایجاد کرده است.

وی یادآور شد: تشکیل بانکی از استعدادهای نیروی انسانی توانمند سازمان و ایجاد یک فضای مناسب برای بهره گیری از این افراد در فرایند ارتقاء و انتصاب در مشاغل مختلف از جمله نتایج برگزاری اولین دوره از آزمون سال گذشته شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی بوده است.

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: از آنجا که این طرح با استقبال بسیار مناسب کارکنان این سازمان در سطح کشور و استان بوشهر مواجه شده ، در شهریورماهخ اسمال برای دومین سال پیاپی و همزمان با سراسر کشور آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود.

شیرکوند گفت: نام نویسی از متقاضیان شاغل و مستخدم رسمی در سطوح ستادی و شعب سازمان از امروز 7 مرداد ماه تا 18 مردادماه سال جاری از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور انجام و آزمون نیز در 21 شهریور امسال در شهر بوشهر برگزار می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد