چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 05
کد خبر: ۲۳۲۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
رئیس انجمن اولیا و مربیان بوشهر:
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: دو هزار و ۸۴ انجمن اولیا و مربیان در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ در مدارس استان بوشهر فعالیت داشته اند.
فعالیت ۲۰۸۴ انجمن اولیا و مربیان در مدارس استان بوشهر

به گزارش سوک، بهرام مغدانی صبح شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در پایان هر سال تحصیلی، بر اساس شاخص‌های وزارتی، عملکرد انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی بابیان اینکه از ۱۳۷ انجمن نمونه اولیا و مربیان مدارس استان در سه سطح شهرستان، منطقه، استانی و کشوری تجلیل می‌شود اضافه کرد: ارزیابی انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس با رویکرد کارایی و اثربخشی داوطلبانه آن‌ها در انجام فعالیت‌های آموزشی و تربیتی مدارس صورت می‌گیرد.

مغدانی با اشاره به اینکه بر اساس این شاخص‌ها، انجمن‌هایی که حداقل ۲۷۰ امتیاز از ۳۰۰ امتیاز ممکن را کسب کنند، حائز شرایط تجلیل هستند، افزود: از ۵ در صد انجمن‌ها در سطح شهرستان / منطقه، ۳ درصد در سطح استان و ۲ درصد در سطح کشوری قدردانی می‌شوند.

وی ادامه داد: ۸۴ انجمن اولیا و مربیان با عضویت ۷۵۶ نفر، ۵۲ انجمن اولیا و مربیان با عضویت ۴۶۸ نفر و ۳۷ انجمن اولیا و مربیان با عضویت ۳۱۳ نفر به ترتیب در ۳ سطح شهرستان / منطقه، استانی و کشوری امتیازات لازم را کسب کرده‌اند.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان بوشهر مشارکت اولیا را در اداره مدرسه مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: انجمن‌های اولیا و مربیان نماد عینی این مشارکت هستند تا با همکاری مدرسه و خانواده‌ها، خدمات شایسته‌ای به دانش‌آموزان ارائه شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد