جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 14
کد خبر: ۲۳۲۸۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
کارشناس هواشناسی:
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی شبانه روز گذشته رطوبت هوا در گناوه به ۹۹، در خارگ به ۹۱ و در بوشهر به ۸۹ درصد رسید.
رطوبت هوا در گناوه و خارگ به بالای ۹۰ درصد رسید

به گزارش سوک،پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا غبار محلی، شرجی و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در سطح استان است.

وی اضافه کرد: خلیج فارس نیز طی امروز و فردا نسبتاً آرام خواهد بود و امروز و فردا جهت جریانات غالباً جنوبی خواهد بود اما از روز دوشنبه تا پایان هفته جهت جریانات شمالی است.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: طی روزهای سه شنبه تا پنج شنبه به سبب افزایش سرعت وزش بادهای شمالی غربی، خلیج فارس تا حدودی مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روند افزایش دمای هوا در سطح استان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: طی همین مدت نفوذ گرد و غبار به روی خلیج فارس و سواحل استان دور از انتظار نیست.

مساعدی بیان کرد: برای ساعات آینده آسمان استان بوشهر غالباً صاف همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و در صبحگاه در برخی مناطق مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیر، غالباً جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی ۳۸ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا بین ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد