کد خبر: ۲۳۲۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
به منظور جذب نیروی انسانی مورد نیاز
سازمان تامین اجتماعی به منظور جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور آزمون استخدامی برگزار می کند.
به گزارش سوک ، مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور آزمون استخدامی برگزار می کند.

زهرا نویدی فرد با اشاره به برنامه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر مبنی بر استخدام نیروهای مورد نیاز اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در این آزمون از روز 13 مردادماه و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شده و داوطلبان تا 23 مرداد ماه برای ثبت نام مهلت خواهند داشت.

وی با بیان اینکه مدیریت درمان استان برای تکمیل کادر درمانی مورد نیاز خود در این آزمون 115 نفر نیرو جذب می‌کند اضافه کرد: کارشناس مامایی، کارشناس پرستاری، کارشناس آزمایشگاه، پرتوشناسی،هوشبری و دیگر نیروهای تخصصی از جمله نیروهای مورد نیاز برای جذب در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان هستند که در قالب استخدام سازمان تامین اجتماعی و شرکت کار و تامین مشغول بکار خواهند شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر عنوان کرد:در جریان شیوع ویروس کرونا، برخی از همکاران در راه سلامت هموطنان و بیماران به این بیماری مبتلا شدند و همین موضوع به لحاظ روحی، ادامه کار را برای کادر درمانی دشوار کرد، اما خوشبختانه با پیگیری انجام شده و موافقت مدیرعامل سازمان، نیروهای جدید به مجموعه اضافه شد و این موضوع کمک شایانی در راه مقابله با ویروس کرونا بود.

وی بیان کرد: در حال حاضر بالغ بر هزار و 300 نفر نیروی انسانی شاغل در مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان عهده دار خدمت رسانی به جامعه هدف می باشند.

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی تامین اجتماعی

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد