سه‌شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 22
کد خبر: ۲۳۲۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
فرماندار بوشهر:
فرماندار بوشهر گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال در شهرستان بوشهر تسهیل و تسریع شود.
پرداخت تسهیلات اشتغال در شهرستان بوشهر تسهیل و تسریع شود

به گزارش سوک، عباس جمشیدی عصر دوشنبه در دومین جلسه تخصصی کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با تبریک عید سعید قربان و عید سعید غدیر اظهار داشت: نامگذاری سال ۹۹ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال جهش تولید، یک راهبرد اساسی است که تحقق آن در دستور کار تمامی بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان بوشهر از دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل خواستند ضمن همکاری با متقاضیان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، بر تحقق اشتغال مصوب کنترل و نظارت دقیق داشته باشند.

جمشیدی فرماندار بوشهر در پایان از عملکرد بانک‌های عامل و دستگاه‌ها و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیر کارگروه در پرداخت به موقع و کامل تسهیلات خوداشتغالی و پشتیبان شهرستان در سال گذشته تقدیر کردند.

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بوشهر نیز با اعلام مراحل اول و دوم تسهیلات خود اشتغالی سهم شهرستان به مبلغ ۶۸۰ میلیون تومان به عاملیت بانک‌های رفاه کارگران و توسعه تعاون، سقف پرداخت این تسهیلات در کارگروه شهرستان ۲۰ میلیون تومان و در صورت نیاز به مبلغ بیشتر برای هر نفر تا سقف ۵۰ میلیون تومان در کارگروه استانی قابل پرداخت می‌باشد.

فرید مجاهدی افزود: افراد متقاضی می‌توانند حسب موضوع اشتغال به یکی از دستگاه‌های جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و صنعت، معدن و تجارت مراجعه و درخواست خود را ارائه کنند تا پس از تأیید دستگاه برای پرداخت به بانک عامل معرفی شوند./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد