سه‌شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 22
کد خبر: ۲۳۳۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
در حوزه انتظامی
فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: فرد مسلح با مقاومت در برابر دستور پلیس به سمت نیروهای عمل کننده پلیس آتش گشود، اما با تنگ‌ شدن حلقه محاصره، متهم ضمن ورود به یکی از واحدهای مسکونی با گروگان گرفتن یک خانم قصد فرار از حلقه محاصره پلیس را داشت.
به گزارش سوک، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که آذرماه سال گذشته در بندر «ریگ» گناوه شهروندی را به ضرب گلوله به قتل رسانده و متواری شده بود بامداد امروز در شیراز دستگیر شد.

سردار خلیل واعظی گفت: در چهارمین روز از آذرماه سال گذشته فردی به هویت «جواد» در بندریگ با شلیک اسلحه کلت به قتل رسید.

وی اضافه کرد: قاتل که متواری شده بود هویتش برای  پلیس مشخص و تحت تعقیب قرار گرفت.

به گفته سردار واعظی، هفته گذشته مخفیگاه قاتل در بلوار «نواب» شهر شیراز شناسایی و تیم کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه به محل مورد نظر اعزام شدند. نهایتا بامداد امروز یکشنبه با اطمینان از حضور قاتل در مخفیگاه و همکاری پلیس شیراز، عملیات دستگیری متهم آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: فرد مسلح با مقاومت در برابر دستور پلیس به سمت نیروهای عمل کننده پلیس آتش گشود، اما با تنگ‌ شدن حلقه محاصره، متهم ضمن ورود به  یکی از واحدهای مسکونی با گروگان گرفتن یک خانم قصد فرار از حلقه محاصره پلیس را داشت.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، با حضور سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس در صحنه عملیات و گفتگو با متهم مسلح، این فرد که در تیراندازی متقابل پلیس از ناحیه دست زخمی شده بود خود را تسلیم و اسلحه مورد استفاده وی نیز ضبط شد.

گفتنی است متهم به قتل با اعزام به مرکز درمانی تحت مداوا می باشد..

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان نیز از پایان گروناگیری و دستگیری ۳ آدم ربا در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرهاد آراوند بیان کرد: از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از یک مورد گروگانگیری در یکی از محله‌های شهر برازجان مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این اقدام هماهنگ، تمام جوانب برای سلامت گروگان مد نظر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان ادامه داد: با هدایت و طراحی دقیق عملیاتی و استفاده از شگرد‌های پلیسی هر ۳ گروگان دستگیر و گروگان آزاد شد.

سرهنگ آراوند با اشاره به اعتراف صریح متهمان به جرم خود مبنی بر آدم ربایی عنوان کرد: هر ۳ نفر گروگانگیر پس از تکمیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد