شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۲۳۳۰۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
برای آموزش تخصصی ترین دوره بورس
این دوره ها در روز های 29 ، 30 و 31 مردادماه در بوشهر برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت حضور در این وره ها، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09036639405 پیامک نمایند.
به گزارش سوک، دکتر اویس باقری نخبه بورس و تحلیل گر ارشد بازار سرمایه ایران ، به زودی راهی بوشهر می شود تا یکی از تخصصی ترین آموزش های جامع تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته بازار سرمایه را در یک دوره فشرده برگزار کند.

وی دارای دکترای مدیریت مالی دانشگاه تهران ،مدیر برنامه ریزی و تحقیقات بازار کارگزاری بانک آینده، عضو کارگروه آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار، عضو انجمن حسابداری ایالات متحده امریکا(AAA) و مدرس سمینارهای تخصصی و دوره های آموزشی تحلیل تکنیکال،آشنایی با نحوه سرمایه گذاری در بازار سرمایه،آتی سکه، نظریه های نوین مدیریت پرتفو و چشم انداز جهانی بورس کالا و انرژی است.

 این دوره آموزشی در روز های 29 ، 30 و 31 مردادماه در بوشهر برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت حضور ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره  09036639405 پیامک نمایند.


برگزارکننده این دوره در بوشهر ، سعی دارد که با حفظ پروتکل های بهداشتی و فاصله های اجتماعی این دوره را برگزار کنند و به همین دلیل از افرادی معدود نام نویسی خواهد شد.

دکتر باقری استاد راهنماي پایان نامه هاي کارشناسي ارشد رشته هاي مدیریت مالي و حسابداري، استاد مشاور پایان نامه هاي کارشناسي ارشد رشته هاي مدیریت مالي و حسابداري ،کارشناس سرمایه گذاری شرکت کارگزاری خبرگان سهام (بورس اوراق بهادار، بورس انرژی، بورس کالا)، کارشناس تامین سرمایه شرکت کارگزاری بانک آینده(کارشناس پذیرش شرکت ها در بورس و فرابورس، کارشناس تحلیل، تحقیق و توسعه، عضو کمیته سرمایه گذاری، سرپرست واحد برنامه ریزی و تحقیقات بازار کارگزاری بانک آینده،قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره موسسه مسیر شغلی دانشگاه شهید بهشتی،مشاور ارشد مالی و سرمایه گذاری شرکت قند دزفول، عضو انجمن مهندسی مالی ایران(IFEA) می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد