شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 19
کد خبر: ۲۳۳۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر از تلاش برای تامین آب پایدار در استان بوشهر خبر داد و گفت: آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر سال آینده وارد مدار می‌شود.
آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر سال آینده وارد مدار می‌شود

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در جریان برگزاری تور عمرانی پروژه‌های استان بوشهر یادواره خبرنگار مرحوم غلامعلی قاضی‌زاده اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه آب وجود داشت، این حوزه را به عنوان یک اولویت در استان دنبال کردیم.

وی توسعه آبشیرین‌کن‌ها را به عنوان یکی از مهمترین راهکارهای رفع مشکل آب در استان بوشهر دانست و خاطرنشان کرد: طرح‌های متعددی برای شیرین‌سازی آب در استان بوشهر تعریف شد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: شاهد روند مطلوبی در اجرای عملیات اجرایی پروژه آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر هستیم و بر اساس تعهد سرمایه‌گذار اوایل سال آینده از نخست این پروژه وارد مدار تولید می‌شود.

وی بیان کرد: تکمیل و بهره‌برداری از پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر تا حد بسیار زیادی مشکلات کمبود آبد ر بوشهر را کاهش خواهد داد و شاهد تأمین آب پایدار در استان خواهیم بود.

گراوند ادامه داد: تجهیزات پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر تأمین شده و عملیات نصب تأسیسات آن به‌زودی آغاز و تا فروردین ماه ۲۵ درصد آن تکمیل می‌شود.

وی گفت: در این پروژه که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی همراه بوده است، هزار میلیارد تومان هزینه می‌شود و ۱۰۰ میلیارد تومان هم برای اجرای خط انتقال آب و برق‌رسانی آن اعتبار تخصیص یافته است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد