يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۲۳۳۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: مردم استان بوشهر شایسته دریافت خدمات بهتر و بیشتر در حوزه سلامت هستند.
مردم استان بوشهر شایسته دریافت خدمات بهتر در حوزه سلامت هستند

به گزارش سوک، سعید کشمیری ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تاکنون خدمات قابل‌توجهی برای گسترش زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان‌های دشتی و تنگستان صورت گرفته است که موجبات افزایش رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

وی با اشاره به‌ضرورت ارتقا خدمات حوزه سلامت در شهرستان‌های دشتی و تنگستان افزود: بدون شک تا دستیابی به نقطه مطلوب ارائه خدمت در این دو شهرستان فاصله‌داریم و این موضوع تلاش متولیان حوزه سلامت استان را برای برطرف نمودن مشکلات دوچندان می‌کند.

وی با تقدیر از پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس برای بهبود خدمات، عنوان داشت: جدیت نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان و پیگیری‌های وی برای ما امیدوارکننده است و امیدواریم با حمایت‌های ویژه‌ای که از حوزه سلامت خواهند کرد شاهد افزایش رضایتمندی مردم باشیم.

کشمیری خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر شایسته دریافت بهترین خدمات در همه حوزه‌ها به‌ویژه حوزه سلامت هستند که این موضوع با همکاری، همراهی و پشتیبانی سایر دستگاه‌های اجرایی و پیگیری‌های نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی به سرانجام خواهد رسید./مهر


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد