يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۲۳۳۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در باره انتشار ویدئویی با موضوع فروش پایان‌نامه‌های دانشجویان فارغ‌التحصیل این دانشگاه به عنوان ضایعات در فضای مجازی در اطلاعیه‌ای توضیح داد.
توضیح دانشگاه آزاد بوشهر درباره فروش پایان‌نامه‌ دانشجویی

به گزارش سوک،در دو روز اخیر ویدئویی در فضای مجازی استان بوشهر منتشر شد که نشان می‌داد تعداد زیادی پایان‌نامه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به ضایعاتی فروخته شده‌است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر روز یکشنبه با انتشار اطلاعیه‌ای با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی انباری از پایان نامه‌ها را به ضایعاتی فروخت» توضیح داد: با توجه به اینکه جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر شاغل در نهادها، دستگاه‌های اجرایی و وزارتخانه‌ها هستند که موضوعات پایان‌نامه‌های آنان مرتبط با مسائل و مشکلات نهاد مربوطه است، به همین دلیل دانشجویان شاغل در این دستگاه‌های اجرایی مکلف به تحویل یک نسخه از پایان نامه به سازمان ذیربط هستند که مسئولیت فیلمبرداری و نشر آن بر عهده نهاد مربوطه‌ای است که دستور فروش پایان‌نامه‌ها به ضایعات را داده است و هیچ مسئولیتی برعهده دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر نیست.

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر همانند سایر واحدهای دانشگاهی موظف است که پایان‌نامه‌های دانشجویان گرامی را در آرشیو کتابخانه خود به صورت فیزیکی و الکترونیکی نگهداری کند که این موضوع به عنوان یکی از امتیازهای ویژه برای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دانشجویان به منظور بهره‌برداری صحیح از پایان نامه‌ها محسوب می‌شود.

 دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر به همه مردم و مسئولان این استان اطمینان می‌دهد که هیچ انحرافی در امور و ارزش‌های علمی این دانشگاه وجود ندارد و با قدرت و قاطعیت به وظایف ساختاری خود عمل خواهد کرد./ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد