پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۳۳۸۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
معترضین به انتخاب شهردار بوشهر
آیین انتخاب شهردار بندر بوشهر در حالی با حضور کلیه اعضاء شورای شهر و چهار کاندیدا طی یک برنامه کاری هفت ساعته برگزار شد که چهار عضو شورا به نشانه اعتراض ، این نوع انتخاب شهردار را غیرقانونی اعلام کردند
به گزارش سوک، روز دوشنه آیین انتخاب شهردار بندر بوشهر با حضور کلیه اعضاء شورای شهر و چهار کاندیدا طی یک برنامه کاری هفت ساعته برگزار شد.

سعید برزگرزاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه دو ، صالحیان معاون خدمات شهری و مدیریت سازمان فضای سبز و تاکسیرانی شهرداری یزد، محمد فرخ زاده مدیر سابق سازمان فرهنگی شهرداری شیراز کیوان هاشم زاده عضو کنونی شورای شهر بوشهر از جمله کاندیداهایی بودند که به ترتیب هر کدام در یک بازه زمانی یک ساعته ، برنامه های خود را تشریح و پاسخگوی سوالات شورانشینان بودند.

اگر چه پس از پایان رای گیری ، صالحیان با 5 رای حائز کسب بیشترین میزان آراء به نسبت سایرین شد اما چهار عضو شورای شهر بوشهر به نشانه اعتراض به عدم قانونی بودن روند انتخاب شهردار صورتجلسه را امضا نکردند و رای گیری نهایی برای انتخاب شهردار انجام نشد.

معترضین اعلام کردند که هر اقدامی برای انتخاب شهردار انجام شود غیرقانونی است مگر این که با حضور اعضاء این صورتجلسه امضا شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد