پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۳۳۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
در جشنواره شهید رجایی استان
با ارزیابی عملکرد دستگاه‌‏های اجرایی در ۵۰ شاخص، پرونده بیست و سومین جشنواره شهید رجایی با معرفی 14 دستگاه اجرایی برتر استان بوشهر بسته شد.
به گزارش سوک، پرونده بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر با معرفی 14 دستگاه اجرایی برتر استان بوشهر بسته شد.

به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر ، در جشنواره امسال شهید رجایی به طور میانگین هر دستگاه در ۱۵ شاخص مورد ارزیابی قرار گرفت هر چند در یک بیان کلی ، عملکرد دستگاه‌‏های اجرایی در ۵۰ شاخص مورد ارزیابی قرار گرفته است.

در حوزه شاخص های عمومی اداره کل صنعت، معدن تجارت با یکهزارو ۸۳۷ فرصت شغلی و سرمایه گذاری ۷۴ هزار میلیارد ریال در بخش صنعت و  در بخش اختصاصی نیز کانون پرورشی فکری کودکان به لحاظ اقدام های صورت گرفته برای برخورداری مناطق محروم و کم بر خوردار استان از خدمات فرهنگی به عنوان برگزدیده انتخاب شدند.

در شاخص تخصصی اداره کل امور مالیاتی نیز به واسطه تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی درآمد های مالیاتی به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند.

در گروه تولیدی و خدماتی اداره کل دام پزشکی به لحاظ کاهش کانون های بیماری و در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی نیز اداره کل آموزش و فنی و حرفه ای استان بوشهر به لحاظ اقدام های برجسته در زمینه گسترش و ارتقای مهارت آموزی به عنوان برتر دست پیدا کردند.

در گروه سلامت و رفاه اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به لحاظ کسب رتبه برتر در جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایر به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند.

در گروه عمومی و قضایی اداره کل ثبت احوال استان به لحاظ احراز رتبه دوم کشوری در ثبت نام کارت ملی هوشمند رتبه برتر را به خود اختصاص داد.

در گروه زیر بنایی و توسعه زیر ساخت شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با تکمیل فاضلاب و بافت تاریخی و افزایش ظرفیت آب شیرین کن بوشهر از ۱۰ هزار به ۲۲ هزار در ۵۰۰ متر مکعب در روز و اداره کل راهداری و حمل نقل نیز به لحاظ جوان ترین ناوگان اتوبوسی و اجرای آسفالت های حفاظتی به عنوان برتر دست یافتند.

در حوزه ارتباط با رسانه اداره کل استاندارد استان بوشهر ، در بخش انتصاب بانوان  اداره کل انتقال خون با انتصاب بانوان به میزان ۶۵ درصد حائز رتبه  های برتر شدند.

در شاخص بیشترین میزان ارتقاء امتیاز اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر به لحاظ بهبود عملکرد ۶۰ درصدی نسبت به سال گذشته تقلیل زمان صدور احکام مستمر بگیران از ۲۰ به ۱۰ روز ، رشد ۲۱ درصدی بیمه شدگان اختیاری و ارائه خدمات دفترچه بیمه درمان به صورت غیر حضوری به عنوان دستگاه برتر انتخاب شد.

در شاخص بهبود فضای کسب وکار اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر به لحاظ راه اندازی پرداخت الکترونیکی دستگاه های اجرایی و حذف چک های فیزیکی از سازو کار بانک در تشکیل ستاد سرمایه گذاری استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر معرفی نشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد