پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۳۳۹۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
برای دومین سال متوالی
برای دومین سال متوالی ، شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر موفق شد در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان کسب و مورد تجلیل قرار گیرد.
به گزارش سوک، در حالی که در قالب جشنواره شهید رجایی ، عملکرد دستگاه های اجرایی استان بوشهر از 15 تا 50 شاخص مورد ارزیابی قرار گرفت، شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر موفق شد برای دومین سال متوالی ، رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان کسب و مورد تجلیل مقامات ارشد این استان قرار گیرد.

بر اساس این گزارش ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر امسال  اقدام به دسته‌بندی دستگاه های اجرایی در پنج گروه کرد تا شاخص ها بر اساس نوع فعالیت و ماموریت های ذاتی این دستگاه ها قابل بررسی و ارزشیابی باشد.


شاخص های عمومی،شاخص های تخصصی، گروه تولیدی و خدماتی ، گروه سلامت و رفاه اجتماعی ، گروه عمومی و قضایی ، گروه زیر بنایی و توسعه زیر ساخت ،حوزه ارتباط با رسانه ،میزان ارتقاء امتیاز و  شاخص بهبود فضای کسب وکار از جمله شاخص هایی بود که دستگاه های اداری استان بوشهر در سال جاری مورد سنجش قرار گرفتند.

در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت‌ها، شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر بیست‌وسومین جشنواره‌ی شهید رجایی انتخاب گردید که از جمله دلایل این انتخاب می توان به تکمیل طرح فاضلاب بافت تاریخی و افزایش ظرفیت آب شیرین کن بوشهر از ۱۰ هزار به ۲۲ هزار و ۵۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز، حذف جیره بندی توزیع آب در مناطق جنوبی شهر بوشهر ، تامین آب پایدار در شهرها و روستاهای استان و توسعه ایستگاه های پمپاژ فاضلاب و ارتقاء تصفیه‌خانه فاضلاب شهر بوشهر برای بهبود وضعیت بهداشتی زیست محیطی شهر بوشهر اشاره کرد.

اصلاح و نوسازی شبکه های فرسوده شهری و روستایی، اجرایی شدن ۱۳ سایت آب شیرین کن با ظرفیت ۱۲۰ هزار متر مکعب در شبانه روز در راستای کاهش وابستگی به استان‌های هم جوار و پایداری منابع داخلی آب استان از دیگر شاخص‌های شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر است که با این ویژگی‌ها این شرکت به عنوان‏‎ دستگاه برتر معرفی شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد