پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۲۳۳۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
با کسب بیشترین میزان امتیاز
مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر در این خصوص گفت : در جشنواره شهید رجایی دستگاه‌های اجرایی در ۱۰۸ شاخص عمومی و ۸۷۰ شاخص اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند، که اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر توانست در مجموع دستگاه‌‏های اجرایی نسبت به سال های گذشته عملکرد قابل قبول تری از خود برجای گذاشته و برای اولین مرتبه عنوان برتر این جشنواره را از آن خود نماید.
به گزارش سوک، بر اساس شاخص های ارزیابی جشنواره  شهید رجایی در سال 98 ، اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، با کسب بالاترین امتیاز در بین تمامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

بر اساس این گزارش، در مراسمی که با حضور استاندار بوشهر و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر به عنوان دستگاه اجرایی حائز رتبه نخست در شاخص بیشترین میزان ارتقا امتیاز اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر معرفی و از عبداله شیرکوند مدیرکل این سازمان به پاس کسب این موفقیت با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.


یادآوری می‌شود، پیش از این نیز اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، برای اجرای میز خدمت و رعایت پروتکل های اجتماعی (طرح‌ فاصله گذاری اجتماعی) و همچنین مرکز ارتباطات مردمی یا سامانه سامد موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی شده بود.

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر در این خصوص گفت : در جشنواره شهید رجایی دستگاه‌های اجرایی  در ۱۰۸ شاخص عمومی و ۸۷۰ شاخص اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند، که اداره کل تامین اجتماعی استان  بوشهر توانست در مجموع دستگاه‌‏های اجرایی نسبت به سال های گذشته عملکرد قابل قبول تری از خود برجای گذاشته و برای اولین مرتبه عنوان برتر این جشنواره را از آن خود نماید.


عبدالله شیرکوند افزود: این موفقیت مرهون تلاش های جمعی و مضاعف کارکنان این مجموعه است و امیدواریم این خدمت رسانی مطلوب در طول سال تداوم داشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد