سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 20
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۳۴۱۴۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس
هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام منطقه ویژه پارس ، روز دوشنبه با حضور امام جمعه عسلویه،مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم الانبیاء شهرستان عسلویه و جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت و مسئولان محلی برگزار شد.

به گزارش سوک و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس ،بهرام پور شیری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام منطقه ویژه پارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس گفت:  زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس وظیفه همه مردم است بنابراین سعی ما بر این است فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) افزود: در شرایطی که دشمن از همه حربه ها بر علیه ملت ایران استفاده می کند ما باید ضمن حفظ انسجام داخلی سعی در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کنیم زیرا دشمنان از فرهنگ شهادت در میان ایرانیان بسیار هراس دارند.

 پور شیری تصریح کرد: باید در برابر مقام شامخ شهدا سر تعظیم فرود آوریم زیرا اامنیت ایران مرهون ایثار و فداکاری آنها است .

انجام فضا سازی محیطی ، برپایی نمایشگاه و برگزاری مسابقه پیامکی از دیگر برنامه های  طراحی شده در هفته دفاع مقدس  برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در سازمان منطقه ویژه پارس است.

دفاع مقدس 16

دفاع مقدس 15

دفاع مقدس 24
دفاع مقدس 23
دفاع مقدس 22
دفاع مقدس 21
دفاع مقدس 20
دفاع مقدس 18
دفاع مقدس 17

 

دفاع مقدس 14
دفاع مقدس 13
دفاع مقدس 12
دفاع مقدس 11
دفاع مقدس 10
دفاع مقدس 9
دفاع مقدس 8
دفاع مقدس 7
دفاع مقدس 5
دفاع مقدس 4
دفاع مقدس 3
دفاع مقدس 2

 

دفاع مقدس 1

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد