يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 25
کد خبر: ۲۳۴۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
به نظر می‌رسد احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال از برگ برنده اش که احتمالا رای به ابقایش در استقلال بدهد، استفاده می‌کند. سعادتمند این روز‌ها به شدت مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته و گفته می‌شود قرار است امروز و فردا از کار برکنار شود؛ البته این برکناری مشروط است و او اگر نتواند نیمکت آبی‌ها را سروسامان دهد، رفتنی است.
به گزارش«سوک» به نقل از فرارو؛بعد از شکست در پروژه بازگشت استراماچونی به ایران، که بسیاری باز هم عدم صداقت سعادتمند را در آن دخیل می‌بینند، عزم مسئولان باشگاه استقلال جزم شد تا هر طور شده الکس نوری، سرمربی آلمانی – ایرانی که سابقه فعالیت و مربیگری در بوندس لیگا را دارد به ایران بیاورد.

الکس از آنجا که دوملیتی است شامل قانون منع ورود خارجی‌های جدید به لیگ ایران نمی‌شود و از این حیث مشکلی برای نشستن روی نیمکت استقلال در فصل آتی ندارد، ولی موضوع اینجاست که استقلال، باشگاهی که بدهی زیادی دارد و هنوز هم بابت نپرداختن غرامت شفر، پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته است چطور می‌خواهد هزینه سرمربیگری الکس نوری را بدهد؟

شنیده‌ها حکایت از این دارد که الکس نوری حاضر به انعقاد قرارداد ریالی با باشگاه نیست و درنظر دارد قراردادش با استقلالی‌ها را به یورو ببندد؛ از این مورد گذشته، یکی از مدیران فوتبالی که پیشتر باب مذاکره با این مربی برای ورود به فوتبال ایران را گشوده از پیشنهاد دستمزد ۲ میلیون یورویی نوری خبر داده و گفته که با این قیمت نمی‌شود با الکس وارد مذاکره شد. حالا آیا استقلال و در راس همه، احمد سعادتمند توانسته با او با رقمی پایین تر، چیزی نزدیک به ۱.۲ میلیون یورو قرارداد ببندد؟

این‌ها پرسش ثانویه است، چون فعلا باشگاه استقلال و البته شخص مدیرعامل خبر داده توافقات اولیه با الکس نوری حاصل شده و منتظر نظر اعضای هیات مدیره باشگاه هستند تا این قرارداد رسمی و دائمی شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد