جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 23
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۳۴۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
دختری جوان بعد از ریختن طرح دوستی با مردان آن‌ها را بیهوش می‌کرد و اموالشان را می‌ربود.
سرقت سریالی دختر ۱۸‌ساله از مردان با طرح دوستی

به گزارش سوک، ششم مهر مردی به واحد گشت کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار مراجعه و اظهار کرد، دو روز پیش با دختری جوان در سه‌راه آذری آشنا شدم و پس از طرح دوستی و کمی گفتگو، او مدعی شد کمی تشنه است،

بنابراین از کیوسک آبمیوه‌فروشی دو آبمیوه تهیه و یکی از آن‌ها را به من تعارف کرد. من هم به همراه او آبمیوه را نوشیدم، ولی پس از آن احساس سردرد و سرگیجه شدیدی کردم و دیگر چیزی نفهمیدم. زمانی که به‌هوش آمدم متوجه شدم در بیمارستان هستم و دو روز بیهوش بوده‌ام و افراد گذری من را به بیمارستان انتقال داده‌اند. آن دختر جوان هم گوشی‌ام را سرقت کرده است. شاکی در ادامه گفت: پس از ترخیص از بیمارستان به محل سرقت مراجعه کردم و مجددا همین دختر را در همان منطقه مشاهده کردم و تصمیم گرفتم پلیس را باخبر کنم. مأموران با دریافت این شکایت، بلافاصله به نشانی اعلامی مراجعه کردند و موفق شدند در گشت‌زنی‌های هدفمند، متهم را که در حال پرسه‌زنی بود، مشاهده و او را در عملیاتی پلیسی دستگیر کنند.

دختر ۱۸‌ساله پس از انتقال به کلانتری به جرم خودش اعتراف کرد. در ادامه با بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد متهم سابقه‌دار است و قبلا نیز به همین جرم دستگیر و روانه زندان شده است. متهم در ادامه تحقیقات پلیسی به ۱۰ فقره سرقت به همین شگرد اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت. سرهنگ هادی زمانیان، رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار با اشاره به اینکه متهم با دستور قضائی روانه زندان شده است، به شهروندان توصیه کرد: ادعای دوستی و کمی گفتگو کمکی برای شناخت افراد نیست، بر این اساس به صرف ادعای دوستی به افراد غریبه اعتماد نکنید و از خوردن و نوشیدن مواد غذایی که احتمال مسمومیت آن‌ها قابل پیش‌بینی است، پرهیز کنید.

منبع: شرق

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد