چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۲۳۴۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
یکی از اتفاقات زشت رخ داده در این روزها براه افتادن جو منفی علیه تنها نماینده کشورمان در فینال لیگ قهرمانان آسیاست که سابقه قبلی هم داشته است.
رئیس سنگاپوری مسئول رسیدگی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

سوک: این روزها اتفاقی رخ داده که به خودزنی و جبهه گیری علیه بخشی گسترده از مردم و البته پرچم جمهوری اسلامی ایران شبیه است.

فردی در داخل کشور رسانه ای دارد و البته با توجه علایق رنگی اش تبدیل به یکی از عوامل افشای مسایل داخلی کشور به نهادهای خارجی شده است. فردی که به باندبازی و لابی گری در به کار گیری مربی و بازیکن  شناخته می‌شود و از مجموعه اش کنار گذاشته شده است. 

با توجه به وضعیتی که امروز برای باشگاه پرسپولیس ایجاد شده و سم پاشی هایی که از داخل علیه نماینده کشورمان صورت می گیرد لازم به نظر می رسد نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا به این موارد ورود کرده و مانع از انتقال اخبار و شایعات غلط از داخل ایران به ای اف سی و یا نهادهای دیگر شوند.

این فرد معلوم الحال که با استفاده از احساسات رقیق مشتی جوان خام آنها را به اسم تعصب و حمایت از تیم خودی علیه پرسپولیس شورانده و باعث شده به اشتباه مسایل را به اطلاع ای اف سی برسانند و به نوعی امنیت ملی را به خطر بیاندازد، چند روزی است که از کشور خارج شده و می‌طلبد نهادهای نظارتی یک بار برای همیشه جلو اقدامات این فرد را بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد