چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۲۳۴۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۴
استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم نخبگان در رشد و پیشرفت جامعه برلزوم حمایت از آنان تأکید کرد و گفت: پیگیری تشکیل مجمع خیران نخبه‌پرور غیردولتی در استان بوشهر مورد توجه قرار بگیرد.
به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در آیین تجلیل از برگزیدگان سومین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با تسلیت اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر بر توجه به رعایت پروتکل بهداشتی در این ایام تاکید کرد و اظهار داشت: در عرصه بیماری و شیوع کرونا باید همه در شکستن انتقال این ویروس کمک کنند تا نظام سلامت بتواند بیماری را مدیریت و کنترل کند.

وی، با تاکید بر نقش مهم نخبگان در پیشرفت و توسعه جوامع افزود: سرمایه انسانی در همه جوامع مورد توجه ویژه قرار دارد و نخبگان در این حوزه نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

 استاندار بوشهر، پیشرفت و رشد همه جوامع را توجه به سرمایه‌های انسانی دانست و تاکید کرد: نخبگان برای آینده جوامع از جایگاه مهمی برخوردار هستند ولی نظام اداری باید در حل مشکلات و رفع موانع این سرمایه‌های مهم تلاش کند.

گراوند راه‌اندازی مجمع خیران نخبه‌پرور در استان بوشهر را ضروری دانست و بیان کرد: پیگیری تشکیل مجمع خیران نخبه‌پرور در استان بوشهر مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به کمک سمن‌ها در تشکیل مجمع خیران نخبه‌پرور غیردولتی گفت: این مجمع که در راستای خدمت به جامعه برای رشد و پیشرفت فعالیت می‌کند باید از طریق ظرفیت‌های خیران و افراد متمکن حمایت شوند.

استاندار بوشهر مجمع خیران نخبه‌پرور غیردولتی را یک سرمایه مهم دانست و تصریح کرد: با شکل‌گیری این مجمع حتی بالاتر از پایتخت انرژی پارس جنوبی می‌تواند در توسعه و پیشرفت استان بوشهر اثرگذار باشد.

گراوند با تبریک به  برگزیدگان سومین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر افزود: یکی از مشکلات نظام اداری این است که در برخی مواقع، ادارات استعدادهای برتر را سرکوب می‌کنند که باید از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف مورد نظر بهره جست.

وی، با تاکید بر تدوین بخشنامه در بهره جستن از نیروهای انسانی نخبه خاطرنشان کرد: باید اختیارات استانداران در استفاده از توان تخصصی و ظرفیت نخبگان افزایش یابد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد