چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۲۳۴۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲
تولیدات فرهنگی و هنری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر شامل سایت جامع شهداء، نماهنگ ساحل حماسه با عنوان شهیدان رئیسعلی دلواری و نادر مهدوی، داستان مصور و پوستر مقاومت و خلیج فارس رونمایی شد.

به گزارش سوک، مهدی عالی‌زاده معاون فرهنگی هنری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ظهر امروز در آیین رونمایی از تولیدات فرهنگی هنری در سالروز شهادت نادر مهدوی و همرزمانش در رویایی با آمریکا در خلیج فارس با تاکید بر توجه به انتقال حماسه شهدا به نسل‌های آینده اظهار داشت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و اینکه رهبر معظم انقلاب بر توجه به برنامه‌های فرهنگی و هنری در انتقال حماسه و مجاهدت شهدا به نسل‌های آینده تاکید دارند تولیدات فرهنگی هنری در اولویت قرار گرفته است.

عالی‌زاده با بیان اینکه "محصولات فرهنگی هنری یاد شده در راستای کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر تولید شده است" تصریح کرد: براساس تاکیدات مقام معظم رهبری هر برنامه ، تمدن و فرهنگ اگر در قالب هنر بگنجد ماندگار می‌شود.

وی با بیان اینکه "در تولیدات فرهنگی هنری برای شهید والامقام به ویژه شهید شاخص نادر مهدی فعالیت ویژه فرهنگی ارائه شده است" گفت: امروزی از داستان مصور «کمیک استریپ» شهادت نادر مهدوی در رویارویی با آمریکا درخلیج فارس و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در این داستان مصور مجموعه‌ای از نقاشی‌های دنباله‌دار در خصوص رشادت نادر مهدوی و حاج قاسم سلیمانی ساخته و ارائه شده است.

عالی‌زاده از رونمایی پوستر مقاومت و خلیج فارس خبر داد و تصریح کرد: در این پوستر اقتدار ایران در خلیج فارس مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه "از عکس شهید نادر مهدوی به عنوان عملدار خلیج فارس ویژه نوجوانان و جوانان رونمایی شد" خاطرنشان کرد: از نماهنگ ساحل حماسه با عنوان شهیدان رئیسعلی دلواری و مهدوی با تلاش گروه سرود پایگاه بسیج امام حسین(ع) مسجد قرآن و گروه تلویزیونی و معاونت فرهنگی هنری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر رونمایی شد.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: سایت جامع شهدای استان بوشهر در مورد 2121 شهید استان بوشهر و ویژه برنامه‌های مختلفی در مورد شهید نادر مهدوی و همرزمانش و دیگر شهدای حوزه دریای استان بوشهر رونمایی شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد