چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۲۳۴۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران:
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: نیروی دریایی سپاه با اقتدار با تجهیزات پیشرفته نظامی و نیروی انسانی توانمند در خلیج فارس از منافع جمهوری اسلامی محافظت می‌کند.
به گزارش سوک، فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با گرامیداشت سالروز نبرد مستقیم رزمندگان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تروریست‌های آمریکایی در خلیج فارس و با تأکید بر افزایش توانمندی تجهیزاتی و نیروی انسانی مجرب گفت: نیروی دریایی سپاه با اقتدار با تجهیزات پیشرفته نظامی و نیروی انسانی توانمند در خلیج فارس از منافع جمهوری اسلامی محافظت می‌کند.

سردار رمضان زیراهی ، فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران

* 16 مهرماه سال 1366 رزمندگان استان بوشهر به‌فرماندهی سردار نادر مهدوی و هم‌رزمانش در رویارویی با نظامیان آمریکایی در خلیج فارس حماسه جاویدانی آفریدند.

* سردار شهید نادر مهدوی به همرزمانش در مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی در خلیج فارس ضربات مهلکی به استکبار جهانی وارد کردند که این روز به نام روز نیروی دریایی سپاه نامگذاری شده است.

*به پاس مجاهدت و ایثار رزمندگان اسلام در 8سال دفاع مقدس و عملیات مقابله به مثل در خلیج فارس که رزمندگان استان بوشهر نقش برجسته‌ای در مقابله با آمریکا داشتند برنامه ویژه‌ای اجرا می شود.

* 16 برنامه ویژه تجلیل از حماسه آفرینی شهید نادر مهدوی و همرزمانش در 16 مهر انجام می شود.  گلباران محل شهادت این رزمندگان و رزمایش اقتدار نیروی دریایی سپاه و برنامه‌های گوناگون دیگری در مناطق استان بوشهر برگزار می‌شود.

* با اعلام برگزاری مراسم ویژه 16 مهرماه روز نیروی دریایی سپاه، در این روز 16 برنامه در راستای تجلیل از حماسه‌آفرینان و رزمندگان در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می‌شود.

* 188 فروند پهپاد شناسایی و تهاجمی به نیروی دریایی سپاه ملحق می شود.امروز نیروی دریایی سپاه از اقتدار و توانمندی بالایی برخوردار است و با تجهیزات پیشرفته نظامی و نیروی انسانی توانمند در خلیج فارس از منافع جمهوری اسلامی محافظت می‌کند.

* سپاه امروز در زمین، هوا و دریا حضوری مؤثر و اثربخش دارد .با تقویت زیرساخت‌ها حضور مقتدرانه نیروی دریایی سپاه در آب‌های آزاد و اقیانوس‌ها افزایش می‌یابد که در این راستا شناور اقیانوس‌پیما به نیروی دریایی سپاه الحاق می‌شود.

*به‌زودی شناور اقیانوس‌پیما برای حضور در آبهای آزاد و اقیانوس‌ها به ناوگان نیروی دریایی سپاه الحاق می‌شود.

*تمام تحرکات دشمنان در خلیج فارس توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه نیروی دریایی سپاه رصد می‌شود و این نیرو در آمادگی بالای عملیاتی قرار دارد.

* "تجهیزات نیروی دریایی سپاه به‌روز است" . تجهیزات نیروی دریایی سپاه در بعد شناوری، پهپادی و موشکی به‌روز است و در صورت اشتباه و خطای محاسباتی دشمن، پاسخ دندان‌شکنی به آنان داده می‌شود.

* پهپاد شناسایی و تهاجمی سپاه یک ظرفیت منحصر به‌فرد در غرب آسیاست.اکنون نیروی دریایی سپاه دارای انواع و اقسام راکت، شناورهای موشک‌انداز، موشک‌های ساحل به دریا و دیگر تجهیزات پیشرفته نظامی و نیروی انسانی مجرب است.

* "پهپاد‌های یاد شده توسط متخصصان صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در وزارت دفاع ساخته شده است". به‌زودی شناور اقیانوس‌پیما برای حضور در آب‌های آزاد و اقیانوس‌ها به سازمان نیروی دریایی سپاه ملحق می‌شود.

* "آمادگی نیروی دریایی سپاه در ابعاد نیروی انسانی و تجهیزاتی بسیار بالا است" . اگر دشمنان ایران اسلامی دست به خطا بزند و اشتباه محاسباتی کنند، رزمندگان اسلام به شدت با آنان برخورد می‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد