چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۲۳۴۳۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
فرماندار شهرستان بوشهر با تاکید بر پیشگیری از چالش‌های احتمالی در حوزه کارگری، گفت: مسائل جامعه کارگری بوشهر رصد می‌شود.


مسائل جامعه کارگری بوشهر رصد می‌شود/ پیشگیری از چالش‌های احتمالی

به گزارش سوک، عباس جمشیدی عصر چهارشنبه در نشست کمیسیون کارگری شهرستان بوشهر اظهار داشت: رصد و رسیدگی به مسائل و مشکلات صنفی کارگران زحمتکش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی اضافه کرد: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئولیت داریم از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط می‌تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.

فرماندار شهرستان بوشهر ادامه داد: رصد کردن مسائل و مشکلات جامعه کارگری و پیشگیری از ایجاد مشکل یا چالش‌های احتمالی از هدف‌های مهم کمیسیون کارگری است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه بر تولیدات داخلی، توسعه اقتصاد و بازار ملی خاطرنشان کرد: دشمنان نظام و انقلاب تا به امروز از دشمنی خود دست برنداشته و از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به کشور و نظام دریغ نمی‌کنند.

جمشیدی بیان کرد: طبق بیانات مقام عظمای ولایت، وظیفه مسئولین اجرایی برای حفظ و صیانت از نظام سنگین‌تر می‌شود و یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین راهکارهای عملی مقابله با آن تحقق اقتصاد مقاومتی و جهش تولید است.

وی با اشاره به اینکه بیمه و حقوق کارگران از اولویت‌های اصلی واحدهای کارگری است، افزود: واحدهای کارگری که در شهرستان مشغول به فعالیت هستند، بیمه و حقوق کارگران را به موقع پرداخت شود.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد