چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۲۳۴۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر از آموزش دو هزار و ۳۱ نفر از مخاطبین خانه‌های هلال در شش‌ماهه اول سال جاری خبر داد.
۲۰۰۰ نفر از اعضای خانه‌های هلال استان بوشهر آموزش ‌دیده‌اند

به گزارش سوک، غلامرضا حاجیانی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از ۱۰۰ دوره در زمینه آموزش‌های تخصصی و عمومی و ضمن خدمت جهت کارکنان، امداد گران و آحاد جامعه نیز برگزار شده است.

وی تصریح کرد: جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر در این مدت ۶ ماه اول سال جاری بیش از ۱۰۰ نمونه تراکت، بروشور، پوستر، فیلم، انیمیشن و سایر موارد در زمینه آماده سازی مردم نسبت به ویروس کرونا تهیه، توزیع و پخش کرده است.

حاجیانی اضافه کرد: با توجه به وضعیت قرمز در استان بوشهر و مساعد نبودن شرایط جهت آموزش‌های حضوری سایت معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال با آدرس khadem.ir. بستری مناسب جهت مراجعه عموم مردم نسبت به فراگیری آموزش‌های امدادی و غیره است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این مدت مربیان و امداد گران این جمعیت با حضور در مناسبت‌های مختلف مذهبی، فضاهای تفریحی و باز و محلات نسبت به آموزش‌های حضوری امداد و کمک‌های اولیه در قالب آموزش همگانی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام کرده‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد