جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 23
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۳۴۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
استاندار بوشهر گفت: از مجموع ۴۸۰ میلیارد تومان سهم استان بوشهر از تسهیلات کرونایی تاکنون فقط ۳۷ میلیارد تومان پرداخت شده است.
به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست کارگروه اشتغال و رونق تولید استان بوشهر اظهار داشت: توسعه اشتغال و رفع بیکاری باید به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار همه مسئولان قرار گیرد و همکاری لازم از سوی همه مسئولان انجام شود.

وی خواستار برگزاری نشست‌های هفتگی برای توسعه اشتغال روستایی در استان شد و ادامه داد: به منظور تسریع در ارائه تسهیلات در این حوزه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید نظارت مناسبی بر این روند داشته باشد.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه شکایت اداره کل منابع طبیعی از شرکت سیمان دشتی در تضاد با حمایت از تولید است بیان کرد: این مسائل باید در فضای تعامل و همراهی حل شود و عدم حل این مسائل بیانگر ضعف مدیران در این زمینه است.

وی کم کاری بانک‌ها در زمینه ایجاد اشتغال را غیرقابل پذیرش دانست و اضافه کرد: بانک‌های استان بوشهر دارای منابع بسیار خوبی هستند و درآمدها نسبت به مصارف آنها بسیار پایین است.

گراوند با تاکید بر نقش و جایگاه بانک‌ها در توسعه استان تصریح کرد: بانک‌های استان باید احساس مسئولیت بیشتری در ارتباط با اشتغال و تولید در استان داشته باشند.

وی با اشاره به پرداخت تنها ۷.۷ درصد از تسهیلات کرونایی در استان افزود: از مجموع ۴۸۰ میلیارد تومان سهم استان بوشهر از تسهیلات کرونایی تاکنون فقط ۱۰۶ میلیارد تومان پرونده تشکیل شده و ۳۷ میلیارد تومان پرداخت شده است.

استاندار بوشهر عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات کرونایی را ضعیف دانست و اضافه کرد: بانک‌های استان بوشهر باید پاسخ دهند که دلیل عدم پرداخت تسهیلات کرونایی چه بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد