جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 23
جدیدترین اخبار
کد خبر: ۲۳۴۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر گفت: قهرمانی این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نتیجه کار خوب و منسجم تیمی بود.
به گزارش سوک، محمد میهن دوست سه‏‌شنبه شب پس از قهرمانی تیمش در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در گفت و گو با ایرنا افزود: در بازی امشب بازیکنان به ویژه جوانان تیم بسیار خوب ظاهر شدند و یک برد ارزشمند کسب کردند.

وی بیان کرد: امید می‌رود با این برد و کسب عنوان قهرمانی بوشهری‏‌ها اندکی از خاطرات بد فوتبالی خود در چند مدت اخیر را به فراموشی بسپارند.

میهن دوست افزود: بازی نهایی همواره سختی و جذابیت‌‏های خاص خود را دارد ولی خوشبختانه بازیکنان تیم پارس جنوبی به بهترین نحو ممکن از این آزمون حساس سربلند بیرون آمدند.

وی اظهار داشت: تیم پارس جنوبی از موقعیت‎های خود به خوبی استفاده کرد و همین استفاده خوب بازیکنان از فرصت‎ها باعث شد برای هفتمین بار قهرمان لیگ برتر شوند.

میهن دوست افزود: امشب پارس جنوبی با کسب برد با هر نتیجه‌ای قهرمان لیگ می‏‌شد و چنین وضعیتی باعث شد تا بازیکنان تمام تمرکز خود را به پیروزی در این دیدار معطوف کنند.

وی اظهار کرد: امید می‌رود این قهرمانی تداوم داشته باشد و تیم پارس جنوبی همواره در لیگ برتر فوتبال ساحلی بدرخشد.

کاپیتان تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی نیز گفت: این تیم در فصل قبل نیز از شایستگی لازم برای کسب قهرمانی برخوردار بود ولی با از دست دادن چند بازی راحت به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرد.

مسلم مسیگر افزود: با این وجود امسال با همت بازیکنان دوباره جام قهرمانی به بوشهر بازگردانده شد و اکنون از ته دل خوشحالم چون بیش از ۹۵ درصد بازیکنان ما در فصل جاری بودند.

مسیگر اظهار کرد: قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ساحلی به راحتی حاصل نمی‌‏شود و این عنوان ارزشمند حاصل ۱۲ ماه کار و سختی بازیکنان است.

وی گفت: امید است با حمایت مسئولان این قهرمانی‌‏ها همچنان برای استان بوشهر تداوم داشته باشد.

تیم پارس جنوبی بوشهر با این برد هفتمین قهرمانی خود در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را جشن گرفت.

تیم گلساپوش یزد نیز برای چهارمین سال عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور را از آن خود کر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد