چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۲۳۴۴۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم راه‌اندازی مرکز درمانی در عالی‌شهر، گفت: باید فاضلاب عالی‌شهر ساماندهی شود.
فاضلاب عالی‌شهر ساماندهی شود/ لزوم راه‌اندازی مرکز درمانی

به گزارش سوک، عبدالکریم جمیری عصر سه‌شنبه در بازدید از پروژه‌های اجرایی شرکت عمران شهر جدید عالی‌شهر اظهار داشت: عالی‌شهر به عنوان یک شهر جدید در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد و باید به توسعه این شهر کمک شود.

وی با اشاره به اینکه تاکنون کارهای بزرگی در عالی‌شهر انجام شده است، اضافه کرد: پروژه‌های خوبی در حال حاضر در این شهر در دست اجرا است که امیدواریم شاهد پیشرفت مطلوب این پروژه‌ها و تکمیل و راه‌اندازی آنها باشیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه ما وظیفه داریم که برای آسایش و رفاه مردم هر چه در توان داریم به میدان بیاوریم و برای خدمتگزاری به این مردم قدرشناس شب و روز نشناسیم.

وی با اشاره به اینکه عالی‌شهر با رسیدن به شرایط ایده‌آل و توسعه یافته فاصله زیادی دارد، خاطرنشان کرد: امروز شهر عالی‌شهر با شهری که سال‌های پیش از این شروع به ساخته شدن کرد، بسیار متفاوت و پیشرفته‌تر شده است.

جمیری توسعه خدمات درمانی در عالی‌شهر را ضروری دانست و اضافه کرد: راه اندازی مرکز درمان عالی‌شهر هم برای این شهر و هم شهرها و روستاهای اطراف آن بسیار مفید خواهد بود که باید زمینه تکمیل پروژه‌های این حوزه فراهم شود.

وی یکی از نیازهای ضروری در عالی‌شهر را شبکه فاضلاب و ایجاد تصفیه‌خانه عنوان کرد و افزود: با وجود وعده‌هایی که تاکنون به مردم این شهر داده شده است، خواسته‌های مردم محقق نشده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد