سه‌شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 24
کد خبر: ۲۳۴۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن از رویارویی با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی هراس دارد به همین دلیل به دنبال روزنه‌های دیگر است.
نماینده مردم بوشهر: دشمن از رویارویی با نیروی مسلح جمهوری اسلامی هراس دارد

به گزارش سوک، روابط عمومی نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه به نقل از عبدالکریم جمیری در نشست با فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر افزود: امروز جامعه نیازمند روحیه جهادی و انقلابی حاکم بر نیروهای مسلح در جامعه است.

وی با اشاره به شیوع کرونا و تکمیل ظرفیت بیمارستان شهدای خلیج فارس اضافه کرد: در دیدارها و مکاتباتی که با فرمانده کل ارتش صورت گرفته برای تجهیز و نوسازی بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) پایگاه هوایی بوشهر و افزایش توان درمانی استان بوشهر پیگیری‌های لازم انجام شده است.

جمیری اضافه کرد: بیمارستان پایگاه ششم شکاری بوشهر باید به کمک بخش درمان استان بیاید.

وی ادامه داد: در راستای یکسان سازی تعرفه‌های درمان و افزایش خدمات درمانی، به دنبال انعقاد تفاهم نامه میان نیروی هوایی مستقر در استان و شبکه بهداشت و درمان بوشهر هستیم.

جمیری یادآور شد: معاونت درمان وزارت بهداشت متعهد شده است اگر مشکلات بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) بوشهر برطرف شود ، تجهیز این مرکز درمانی را بر عهده گیرد.

فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر گفت: حفظ روحیه ایثار و فداکاری راز موفقیت و پیروزی نیروی هوایی در همه عرصه ها بوده است.

امیر خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده افزود: در همه بحران ها در کنار مردم ایران و به خصوص مردم استان بوشهر هستیم و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: روزی اگر هواپیما هم در اختیار ما قرار نگیرد با چوب دستی جلو دشمن خواهیم ایستاد و از کیان جمهوری اسلامی و سنگری که به ما سپرده شده دفاع خواهیم کرد.

فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر اضافه کرد: پایگاه هوایی ششم شکاری بوشهرآمادگی لازم برای هرگونه هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی برای خدمات رسانی به مردم بوشهر به خصوص در حوزه درمان را دارد.

امیر طالب‌زاده در پایان از آمادگی پایگاه هوایی بوشهر برای پذیرش اورژانس هوایی در پد فرود بالگرد بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) خبر داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد