جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 04
کد خبر: ۲۳۴۵۳۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه "بیش از ۸۰ درصد تیم‌های فوتبال در کشور وابسته به حمایت دولت هستند" گفت: با توجه به توانمندی اقتصادی استان، ۲۲ پتروشیمی برای کمک به تیم‌های ورزشی استان بوشهر همکاری کنند.


به گزارش سوک  ، احمد بهروزیان‌فرد ظهر امروز در نشست با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و پیشکسوتان باشگاه ایرانجوان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطر 2 پیشکسوت فوتبال استان بوشهربا اشاره به خسارت کرونا بر جامعه ورزشی اظهار داشت: بیش از 500 باشگاه ورزشی در استان هم اکنون با توجه به شیوع کرونا و وضعیت بد مالی با شرایط سختی روبه‌رو هستند.

وی، شاهین و ایرانجوان  بوشهر را جز شناسنامه‌های ورزش استان دانست و بیان کرد:  اداره کل ورزش و جوانان بوشهر از تیم‌ها در این مسیر پشتیبانی خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه "بیش از 80 درصد تیم‌های فوتبال در کشور وابسته به حمایت دولت هستند" گفت: با توجه به توانمندی اقتصادی استان، 22 پتروشیمی برای کمک به تیم‌های ورزشی استان بوشهر همکاری کنند.

بهروزیان‌فرد با تاکید بر استفاده از ظرفیت اقتصادی استان در حمایت از تیم‌ها تصریح کرد: باشگاه‌های ورزشی در زمینه حمایت صنایع نفت و گاز از ورزش استان مطالبه گری کنند.

مدیرعامل ایرانجوان بوشهر در این نشست گفت: تمرینات تیم ایرانجوان بوشهر با کادر فنی کاملاً بومی از صبح امروز آغاز شد.

علی وزیری افزود: در راستای تقویت تیم‌های پایه، آکادمی این باشگاه زیر نظر حمید معماری راه‌اندازی شد.

در این نشست مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر با اهدا لوح تقدیری از اداره کل ورزش و جوانان استان برای  حمایت از باشگاه ایرانجوان تقدیر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد