پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 03
کد خبر: ۲۳۴۶۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
دستگاه‌های فرهنگی بوشهر در ترویج فرهنگ رضوی پیشگام شوند

به گزارش سوک و به نقل از ایرنا، محمد مظفری روز سه‌شنبه در آیین تقدیر از اعضای کانون خادمیاری رسانه آستان قدس در استان بوشهر افزود: خادمی و مشارکت در توسعه فرهنگ‌رضوی افتخاری است که بسیاری از جوانان نخبه این استان به آن نائل آمده‌اند. 
وی با بیان اینکه خادمی امام رضا (ع) فقط حضور در صحن و سرای آن حضرت نیست، بیان کرد: امروز در هرجای ایران می‌توان با خدمت به مردم و نیازمندان در پوشش خادمیاری امام رضا(ع) به این مهم نائل شد.
مظفری ادامه داد: در این زمینه توسعه کانون‌های خادمیاری در استان‌های کشور از سوی آستان قدس رضوی  کار پسندیده‌ای در همین ارتباط  است.
وی با قدردانی از اقدام و فعالیت‌های پررنگ دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر، موفقیت تیم رسانه‌ای استان بوشهر  در بین همه استان‌ها را نشان از لیاقت و استعداد جوانان این استان دانست.
مظفری بیان کرد : همچنین اینکه جوانان استان بوشهر در قالب کانون خادمیاری رسانه و فضای مجازی موفق به کسب مقام اول در  بین همه استان‌ها شده‌اند، ریشه در ارادت و غنای فرهنگی و مذهبی  و توسعه فرهنگ رضوی در این دیار دارد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری بوشهرگفت: دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر آماده همکاری با خادمیاران رضوی است.
در  این نشست که با حضور معاون فرهنگی دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر و تیم خادمیاران برگزار شد از علی احمدی سر خادمیار و مسئول تیم رسانه‌ای استان بوشهر تقدیر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد