شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 08
کد خبر: ۲۳۴۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
5 کشته و زخمی در یک تصادف
صبح روز گذشته در جاده بوشکان به کلمه دو خودرو پژو پارس و پراید با هم برخورد کردند که بر اثر این حادثه هر دو سرنشین پژو و تنها سرنشین پراید جان خود را از دست دادند و راننده دو خودرو مجروح شدند.
به گزارش سوک؛ یک بی احتیاطی رانندگی در جاده بوشکان به کلمه در شهرستان دشتستان باعث کشته شدن سه سرنشین دو خودرو شد که یکی از این جان باختگان ، نوعروس یک ماه بود.

رئیس پلیس راه استان بوشهردر این باره گفت: صبح روز گذشته در جاده بوشکان به کلمه دو خودرو پژو پارس و پراید با هم برخورد کردند که بر اثر این حادثه هر دو سرنشین پژو و تنها سرنشین پراید جان خود را از دست دادند و راننده دو خودرو مجروح شدند.

وی در شرح این سانحه رانندگی عنوان کرد: خودرو پژو پارس از بوشکان به سمت کلمه و پراید از کلمه به سمت بوشکان در حال حرکت بوده‌اند، که این اتفاق رخ می‌دهد.

رئیس پلیس راه استان بوشهر افزود: یکی از سرنشینان پژو پارس که جان باخته نوعروس ۲۲ ساله است که یک ماه پیش ازدواج کرده بود و دیگر قربانی این خودرو، مردی ۵۲ ساله بوده است. راننده هم که همسر نوعروس بوده در بیمارستان برازجان به سر می‌برد، البته حالش خوب است.

پاپری عنوان کرد: سومین کشته این حادثه نیز زنی ۵۰ ساله است که سرنشین پراید بوده و راننده این خودرو نیز در بیمارستان برازجان در حال درمان است.

وی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، از رانندگان خواست قوانین را رعایت کنند و از تخلفات حادثه آفرین مانند سبقت و سرعت غیرمجاز، و تجاوز به چپ پیشگیری کنند.

رئیس پلیس راه استان بوشهر، عامل انسانی را علت ۷۰ درصد تصادفات دانست و بر استفاده از کمربند ایمنی تاکید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد