شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 08
کد خبر: ۲۳۴۷۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
یک مسئول:
وی گفت: در ماه‌هایی که مدیران ارشد استان بوشهر و کشور وعده دادند که چک هیچ یک از بازاریان برگشت نمی‌خورد، عموم چک‌ها در موعد خود به بانک رفت و وصول شد.
به گزارش سوک، معاون اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: دولت در برابر کسبه مردود شد، زیرا به هیچ یک از تعهدات خود در برابر بازاریان پایبند نبود.

 سعید مفتخر در اعتراض به مصوبه اخیر ستاد کرونا و دستور استاندار بوشهر مبنی بر تعطیلی واحد‌های صنفی  از ساعت ۱۸، بیان کرد: در موج اول بروز ویروس کرونا در اسفند پارسال، دولت در برابر کسبه مردود شد، زیرا هیچ یک از تعهدات خود را در برابر بازاریان به انجام نرساند.

وی افزود: طبق وعده دولت قرار بود ۴۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحد‌های توزیعی خدماتی مرکز استان بوشهر ارائه شود، اما آمار‌ها می‌گوید که کمتر از یک پنجم این مبلغ از طرف دولت پرداخت شده است و همچنین در سال کنونی دولت مالیات بازاریان را با پنج درصد افزایش وصول کرد.

معاون اتاق اصناف مرکز استان بوشهر ادامه داد: در ماه‌هایی که مدیران ارشد استان بوشهر و کشور وعده دادند که چک هیچ یک از بازاریان برگشت نمی‌خورد، عموم چک‌ها در موعد خود به بانک رفت و وصول شد.همچنین وام‌هایی که کسبه گرفته بودند با جرایم تاخیر پرداخت، وصول شد.

مفتخر عنوان کرد:  با این سابقه، مدیریت بازار نمی‌تواند از بازاریان بخواهد که بازار را دوباره تعطیل کنند.

بر اساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا از امروز( ۲۰ آبان) تا ۲۰ آذر مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴،  شهرهای بوشهر و برازجان  از  ساعت ۱۸ به بعد اجازه فعالیت ندارند.

دیروز هم رئیس اتاق اصناف بوشهر از مسئولان خواسته بود که در نحوه تعطیلی اصناف بازنگری شود زیرا واحدهای صنفی این شهر بیشتر فعالیشان بعدازظهرهاست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد