شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
کد خبر: ۲۳۴۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: با توجه به رسوب کالا در بنادر انتظار داریم پس از بازدید مسؤولان قضایی روند امور گمرکی و ترخیص این کالاها بخصوص کالاهای اساسی که نقش ویژه‌ای در مدیریت بازار نیز ایفا می‌کنند تسریع شود.
بازدید مسؤولان قضایی از بندر بوشهر/ تسریع در روند ترخیص کالاهای رسوبی

به گزارش سوک، سیاوش ارجمند زاده صبح امروز درجمع خبرنگاران از بازدید همزمان  رئیس کل دادگستری استان، دادستان استان بوشهر، مدیرکل سازمان بازرسی و سرپرست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان از کالاهای رسوبی در محوطه‌های بندری خبر داد و اظهار داشت: به منظور تعیین تکلیف و تسهیل فرایند ترخیص و خروج کالاهای رسوبی بویژه کالاهای اساسی در بندر بوشهر صبح امروز هیاتی از مسئولان قضایی و نظارتی بازدید کردند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: با توجه به رسوب کالا در بنادر  انتظار داریم پس از این بازدید روند امور گمرکی و ترخیص این کالاها بخصوص کالاهای اساسی که نقش ویژه‌ای در مدیریت بازار نیز ایفا می‌کنند تسریع شود.

وی اضافه کرد: این اداره کل آماده  انجام هرچه بهتر و بیشتر این موضوع پس از تصمیمات مقامات استانی خواهد بود و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

ارجمند زاده اظهار داشت: در این بازدید ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر نیز حضور داشتند تا با تعاملی که میان بندر و گمرک وجود دارد هرچه سریعتر این مهم محقق شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد