پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 03
کد خبر: ۲۳۴۷۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در راستای خدمت رسانی بیشتر به ذینفعان امسال ۹۸ تخت بستری به تخت‌های بیمارستانی تامین اجتماعی این استان اضافه شده است.
به گزارش سوک؛ زهرا نویدی فرد روز پنجشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: از این شمار تخت بستری ۷۰ تخت به بیمارستان سلمان فارسی بوشهر، ۲۰ تخت به بیمارستان مهر برازجان و ۱۰ تخت به بیمارستان عسلویه تعلق دارد.

وی بیان کرد: با افزایش این تعداد تخت بستری، شمار تخت‌های بیمارستان تامین اجتماعی استان بوشهر به ۳۶۰ تخت رسیده است.

نویدی فرد در خصوص وضعیت درمانگاه‌های در دست اجرای تامین اجتماعی در استان بوشهر اضافه کرد: تا پایان سال جاری درمانگاه‌های برازجان و جم به بهره‌برداری می‌رسد و به زودی عملیات اجرایی درمانگاه‌های دیلم و دلوار نیز آغاز می‌شود.

وی  گفت: با مصوبه استانداری بوشهرهمه بیمارستان‌ها موظف هستند ۱۰ درصد تخت‌های خود را به بیماران کرونایی اختصاص دهند که تامین اجتماعی استان نیز در زمان حاضر ۷۴ تخت به این مهم اختصاص داده است.

نویدی فرد در رابطه با وضعیت درمانگاه تامین اجتماعی دیر افزود: این درمانگاه عمومی است و برای تکمیل و راه اندازی تجهیزات آزمایشگاهی و نیروی انسانی آن پی‌گیر هستیم.

وی یادآورشد: در زمان حاضر کیفیت خدمات دهی این درمانگاه مطلوب است اما در آینده نزدیک کاستی‌های آن برطرف می‌شود.

نویدی فرد گفت: شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی دیر بستگی به حضور زیاد مراجعان دارد تا سازمان متقاعد شود که این درمانگاه شبانه روزی شود و این امر در سال‌های آینده امکان پذیراست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد