جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 04
کد خبر: ۲۳۴۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
شهردار بندر بوشهر گفت: طی مذاکرات انجام شده قرار است طرح چرخ و فلک بندر بوشهر تا ۳ ماه آینده آماده بهره‌برداری شود.
به گزارش سوک؛ حسین صالحیان در نشست با شورایاران محلات مختلف بوشهر در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی، جایگاه شورایاران را در درون هر شهر جایگاهی مهم در تصمیمات مدیریت شهری دانست و با بیان اینکه طرح تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی بوشهر باردیگر  فعالیت خود را آغاز کرده و نظارت لازم به صورت منظم انجام می‌شود عنوان کرد: طی مذاکرات انجام شده قرار است طرح چرخ و فلک بندر بوشهر تا ۳ ماه آینده آماده بهره‌برداری شود.

نحوه جمع آوری پسماند بوشهری‎ها اصلاح می‌شود

او ادامه داد: با همکاری شورایاران در بازدید‌های میدانی از نزدیک معضلات و مشکلات شهری و مطالبات شهروندان بررسی می‌شود.

شهردار بوشهر عنوان کرد: برگزاری نخستین جلسه عمومی خود با شورایاران را به سبب نقش، اهمیت و جایگاه شورایاران در مدیریت شهری دانست و گفت: شورایاران می‌توانند معضلات و مشکلات مردم و پیشنهادات خود را به اطلاع مسئولان مدیریت شهری برسانند.

صالحیان با اشاره به اینکه هر هفته برای حل مشکلات مردمی با هماهنگی روابط عمومی در مناطق مختلف شهرداری بوشهر به نوبت با شهروندان دیدار می‌کند تاکید کرد: در این راستا بازدید‌های محله‌ای با هماهنگی و همیاری شورایاران در برنامه‌های مدیریت شهری قرار دارد.

شهردار بندر بوشهر اعلام کرد: تکمیل طرح تقاطع غیر همسطح شهید سردار سلیمانی واقع در میدان شهید مطهری بوشهر از اولویت‌های مهم طرح‌‌های عمران شهری است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد