پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 03
کد خبر: ۲۳۴۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
مشاور اموراجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با تلاش کادر درمان و مدافعان سلامت در این ۹ ماه طاقت‌فرسا شیوع کرونا هیچ بیماری در این استان از دریافت خدمات محروم نمانده است.
به گزارش سوک؛ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روز شنبه به نقل از دکتر امیرحسین دارابی اعلام کرد: بحران بیماری کرونا باعث شد همه ارکان جامعه واحد و یکپارچه در راستای مبارزه با بیماری تلاش کنند و این اتحاد نشان از درک بالای همه از موقعیت به وجود آمده است.

وی ضمن تقدیر از حرکت خودجوش صنوف در تعطیلی روزهای ابتدایی ورود ویروس کرونا به کشور بیان کرد: تصمیم‌های قاطع و به‌موقع و صحیح حاصل همفکری همه‌جانبه است.

رئیس دفتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشر تصریح کرد: مصوباتی که در ستاد استانی مقابله با کرونا تصویب و اجرایی شد، نشان از مشارکت اجتماعی و همه‌جانبه در مقابله با این ویروس داشت.

دکتر دارابی بابیان اینکه اجرای ۴۱ پروژه طی ۴ سال در جنوب استان، انقلابی در زیرساخت‌های حوزه سلامت این منطقه بوده است افزود: منطقه ویژه و شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی علاوه بر تأمین تجهیزات، اقدامات ارزشمندی در راستای کمک به حوزه سلامت انجام داده‌اند.

وی گفت: با اجرای بیش از ۴۱ پروژه در ۴ سال گذشته  در جنوب استان عمر سازه‌های فیزیکی حوزه بهداشت و درمان  به زیر ۱۰ سال کاهش یافته است.

دکتر دارابی افزود: اعلام احداث بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی رازی در شهرستان عسلویه توسط رئیس‌جمهوری حاصل پیگیری‌های رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان، شوراها و مسئولان شهرستان عسلویه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد