شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 08
کد خبر: ۲۳۴۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
روز گذشته انجام شد
نماینده دشتستان در نشست با معاون اول رئیس جمهوری که میزبان هر چهار نماینده استان بوشهر به همراه استاندار این استان بود، مشکلات حوزه انتخابیه اش را بیان و خواستار بررسی این مشکلات شد
به گزارش سوک، بعد از ظهر دیروز ، نماینده دشتستان در نشست با معاون اول رئیس جمهوری که میزبان هر چهار نماینده استان بوشهر به همراه استاندار این استان بود، مشکلات حوزه انتخابیه اش را بیان و خواستار بررسی این مشکلات شد


 ابراهیم رضایی ، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی 

* مردم به شدت تحت فشار هستند و حال و روز خوبی ندارند.

* با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات کشور راه حل دارند، راه حل مسائل و مشکلات کشور در داخل است و شرط آن اتحاد و همدلی و وحدت مسئولان به اضافه کار جهادی و شبانه‌روزی است.

* با وجود اینکه کشور دچار مشکلات مالی و اقتصادی است ولی همه مشکلات هم مالی و اقتصادی نیست؛ مسائلی مثل فساد اداری، مدیریت مقابله با کرونا، توزیع بودجه و . . . مسائلی است که می‌توان با تدبیر و مدیریت صحیح آنها را رفع کرد.

* متاسفانه در مورد بودجه و توزیع آن اغلب در مرکز کشور تصمیم‌گیری می‌شود بدون توجه به اینکه در دوردست‌ها چه می‌گذرد و مردم شهرها و روستاهای مختلف با چه مسائل و مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند.

* برخی از دستگاه‌ها که در استان‌ها فعالیت می‌کنند توجهی به مسائل استان ندارند. صنعت نفت یک استان برای خودش در استان بوشهر ایجاد کرده و پاسخگوی استان بوشهر نیست. متاسفانه شاهد سرکشی صنعت نفت در استان بوشهر هستیم.

 همه ما به عنوان مسئول در مقابل مردم تعهد داریم، همه مسئولان باید پاسخگو باشند و فکری برای رفع مسائل و مشکلات مردم بکنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد