چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 27
کد خبر: ۲۳۴۹۲۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
با حکم خرمدل
با حکم خرمدل مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، سرپرست جدید اداره روابط عمومی این سازمان منصوب شد.
به گزارش سوک، با حکم خرمدل مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، سرپرست جدید اداره روابط عمومی این سازمان منصوب شد.

بر اساس این گزارش، پس از روی کار آمدن خرمدل در اواخر اردیبشت ماه سال جاری، مجتبی عوض زاده با تقدیم استعفاء خود خواستار خروج از مسئولیت روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس شد که استعفاء وی مورد موافقت قرار نگرفت.

شنیده ها حاکی از آن است که وی اواخر هفته گذشته مجدد از سمتش استعفاء داده که این بار مورد موافقت قرار گرفته است.

جایگزین وی ، سعید اسدپور است. اسدپور در اوائل دهه نود از شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد و در حالی که مسئول روابط عمومی این شرکت بود به سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نقل مکان کرد تا به عنوان کارشناس زیر نظر دزفولی نسب، مدیر وقت روابط عمومی ، مشغول به خدمت شود.

با رفتن موسوی از سازمان منطقه ویژه و آمدن نصوری، دزفولی نسب از سمتش استعفاء داد تا اسدپور سرپرست روابط عمومی این سازمان را به مدت 6 ماه در دست گیرد.

پس از پذیرش مسئولیت اداره روابط عمومی این سازمان توسط مرحوم قربانی ، اسدپور نیز به بخش دیگری از منطقه ویژه رفت که آخرین سمت وی مدیر تشریفات سازمان منطقه ویژه بوده است.

اسدپور فرزند شهید و اهل استان فارس و از هم دیاران خرمدل رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس است.

با وجود وعده های خرمدل پیرامون بکارگیری نیروهای بومی در مشاغل مدیریتی، انتصاب های وی مدتی است که با چاشنی نیروهای غیربومی همراه است که انتقاداتی را در بر داشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد