چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 27
کد خبر: ۲۳۴۹۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
به بهانه یک انتصاب
وقتی از همین روز اول جناب مدیرعامل به فردی ماموریت می دهد که در برنامه های کاری خود، تعاملی با اصحاب رسانه استان بوشهر و به خصوص مناطق پیرامونی نداشته باشد طبیعی است که نباید در ادامه کار، شاهد یک هم گرایی مناسب در این بخش در عرصه اخبار و اطلاعات با رسانه های استان باشیم.
به گزارش سوک، یکی از مهمترین انتقاداتی که به مدیریت خرمدل بر ارکان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می شود ، عدم توجه جدی به مسئولیت های این سازمان در استان بوشهر و نداشتن یک همگرایی مناسب با ساختار های مختلف این استان است.

این موضوع خود را در قالب میزان تعامل با مجموعه استان بوشهر در حکمی که امروز برای سرپرست جدید روابط عمومی سازمان منطقه ویژه ، صادر کرده به خوبی نشان می دهد.

در این حکم و در حالی که چندین ماموریت کاری برای اسدپور به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی لحاظ شده، در هیچ بندی به وی ماموریتی در قبال تعامل با رسانه های استان بوشهر به عنوان نمایندگان افکار عمومی دیده نمی شود.

وقتی از همین روز اول مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به فردی ماموریت می دهد که در برنامه های کاری خود، تعاملی با اصحاب رسانه استان بوشهر و به خصوص مناطق پیرامونی صنعت در جنوب استان نداشته باشد طبیعی است که نباید در ادامه کار، شاهد یک هم گرایی مناسب در این بخش در عرصه اخبار و اطلاعات با رسانه های استان باشیم.

حکمی که امروز به اسدپور داده شد نشان می دهد که چه میزان نقص در افکار مدیریتی خرمدل در زمینه تسلط بر سواد و فضای رسانه ای وجود دارد که بازخورد آن را می توان در حاشیه های فراوان پیرامون این مدیر به خوبی جستجو کرد.

انتظار می رود اسدپور این نقیصه جدی را با تعاملات گسترده با اصحاب رسانه استان بوشهر رفع و نشان دهد که دارای بینش رسانه ای بوده و الزامات اطلاع رسانی از فعالیت های سازمان را به خوبی درک می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد