پنجشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 21
کد خبر: ۲۳۴۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
خبر فوری
در حالی که رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با حضور در یکی از شبکه های سراسری صدا و سیما بر تعطیلی ادارات دولتی به مدت یک هفته از روز شنبه مورخ ۸ آذرماه تاکید داشته است اما دستور اجرایی آن توسط استانداری بوشهر به دستگاه های اجرایی ابلاغ نشده است.
به گزارش سوک، در حالی که رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با حضور در یکی از شبکه های سراسری صدا و سیما بر تعطیلی ادارات دولتی به مدت یک هفته از روز شنبه مورخ ۸ آذرماه تاکید داشته است اما دستور اجرایی آن توسط استانداری بوشهر به دستگاه های اجرایی ابلاغ نشده است.

یک مقام مسئول در استانداری بوشهر که خواست نامش فاش نشود به سوک گفت: از آنجا که هر نوع تصمیم گیری برای فعالیت صنوف و ادارات دولتی تابعی از مصوبات ستاد کرونا می باشد، منتظر برگزاری نشست ستاد کرونای کشور هستیم.

وی افزود: از آنجا که روز شنبه هشتم آذرماه این نشست در تهران و استان ها به شکل ویدئو کنفرانس برگزار می شود به محض هر نوع تصمیم گیری، سریعا به دستگاه های اجرای مشمول این مصوبه ابلاغ می گردد.

با این وضعیت ، کارمندان ادارات دولتی در استان بوشهر روز شنبه هشتم آذر با همین شرایط یک سوم حضور کارمندان در شهرستان بوشهر به عنوان منطقه قرمز و 50 درصد و دو سوم در شهرستان های نارنجی و زرد استان بایست در محل کار خود حاضر شوند تا جزئیات ابلاغیه تعطیلی ادارات استان به شکل رسمی توسط استانداری بوشهر اطلاع‌رسانی شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد